Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.5 BHDi 96 kW na 110 kW - má to smysl a případně jak?


BubakGS

Recommended Posts

...ten RaceChip není ODB2 ojebávka. Při jeho montáži rozpojíš kabeláž na motoru a narveš ho mezi motor a originální ECU.  No a jinak nám skrze flotilové limity CO2  zmařila trh s auty EU komise... ..do OBD2 jsem fouknul ten ELM adaptér, abych se podíval, co se stane, když tam ten RaceChip zapnu. A co jsem viděl, se mi nelíbilo.  Ten 1.5 BHDI má i při těch 97 kW pořád nějakou výkonovou rezervu, která by šla využít. Troufám si tvrdit že těch 110 kW trvale by taky zvládal v klidu.  Asi se domluvím s BSR Czech jestli by se na to podívali - tahle řada motorů by je mohla zajímat - je jich v provozu hafo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

..takze abych to uzavrel - pisu to i ve vlakne o svem aute. Strucně - RaceChip svym zpusobem funguje. Ojebava vstupni hodnoty z cidel a pere tam vic nafty a vic tlaci turbo. To se ovsem nelibi ECU motoru a pri pouziti cipu tam pak visi v pameti  spousta chybovych hlasek o prekroceni meznich parametru ... coz se mi pochopitelne u tohohle verskrze moderniho motoru  nelibi....

...ergo jsem si empiricky dokazal, ze ty tuning boxy na nejnovejsich generacich motoru jsou blbost. Mozna by fungoval na starsim jednoduchem motoru, kde se da vic laborovat s tlakem turba a casovanim vstriku aniz by to tomu motoru nejak vadilo...

Pokud by ten box chtel nekdo z mistnich borcu na pokusy a detailni pruzkum - klidne ho poslu dal... ...je pro 1.5 BHDI 97 kW - YH01   

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...