Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mazda 3 BL MZR 2,0 disi, 111 kW, r.v.2011, by Scratch, alias Mazdicka


Scratch

Recommended Posts

Tak vam predstavuju novou dailynu. Zatim jsme po prvnim servise a vse je ciste, nikde nic netece a ani s povestnou rzi to neni kdovijak silene.... No oproti 407 coupe i Volvo C30 to ma dvere jak zatku od konzervy (ale to je tim, ze to proste neni dvoudverko) a i posed je takovy vysoky dedkovsky. Budu si muset zvyknout....

Jinak od spodku se to musi trochu premlouvat ale v otackach je to celkem pilka, zere zatim 9, podvozek mooooc dobrej. Tot prvni dojmy

PS: jo jeste jeden poznatek, chce to ladak, protoze ja v tom aute proste nic neslysim......

IMG_20210321_133519.jpg

IMG_20210321_133542.jpg

IMG_20210321_133528.jpg

IMG_20210321_133713.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Scratch changed the title to Mazda 3 BL MZR 2,0 disi, 111 kW, r.v.2011, by Scratch, alias Mazdicka

Já myslel že to psal. Ano měnil jsem olej olejový filtr ,vzduchový filtr a svíčky no a trochu podrobnější prohlídka spodku a byl v plánu ještě kabinový ale ten si nakonec Jirka snad vymění sám protože pak už pospíchal do práce. Z mého pohledu to auto dostávalo spíš lepší než průměrnou péči. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 ACEA C2, API CF, API SN ACEA A1, ACEA A5, ACEA B1, ACEA B5, Fiat 9.55535-S1, Honda, IL-SAC GF-3, Mazda, Peugeot Citroen (PSA) B71 2290, Renault RN 0700, Toyota to je z obalu toho oleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekněme že to nebyla první výměna oleje kterou jsem pro @Scratch dělal takže vím že k jistým značkám oleje má výhrady takže jsem mu nabídnul myslím to  nejlepší z portfolia mého dodavatele. Tím bych téma oleje uzavřel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Vena garážmistr napsal:

ACEA C2, API CF, API SN ACEA A1, ACEA A5, ACEA B1, ACEA B5, Fiat 9.55535-S1, Honda, IL-SAC GF-3, Mazda, Peugeot Citroen (PSA) B71 2290, Renault RN 0700, Toyota to je z obalu toho oleje.

Víc netřeba dodávat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo přesně za normálních okolností je výměna oleje plus filtrů záležitostí do hodiny ale skoro hodinu jsem se mordoval s tím filtrem.  Tenhle pocit mívám taky.  Když jsem s auty začínal tak jsem měl raději tyhle plnoprůtokový (plechový) olejový filtry dneska mám raději papírový vložky protože většinou je tam plastové víko které nebývá dotažené jako k.ráva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, vagi napsal:

Pěkná Mazdice...ať slouží k plné spokojenosti :super

Má taky to oranžovo modré podsvícení budíků? Viděl jsem u Mazdy 6 a pecka :)

Jo ma, to modre je pecka 😁👍

před 6 hodinami, Petr 3008 napsal:

Vypadá dost dobře👍, ať holka nezlobí  

Dekuju, doufam, ze bude makat 👍

před 4 hodinami, Pepito napsal:

Jirko gratuluji a ať dobře slouží. Mazda 3 se mi vždycky líbila. :super :papa

Josefe diky, neni to mps ale uz se szivame a vypada to, ze ji rozjizdim.

před 3 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Hlavně že jsi na palubku nalepil ty příšery z Lidlu😄 ale samolepku od oleje jsi ještě nikam nenalepil.

To nema smysl lepit, ted to zajedu a v dubnu vymenime olej za morris oil, pokud neva, ze ho nemas v portfoliu 😭

před 3 hodinami, vagi napsal:

Proběhl hnedle servis?

Jj, to je zaklad 😁

před 3 hodinami, Moral3z napsal:

Gratulace! Krasavec. Kámoš má naprosto totožný, včetně barvy a je naprosto spokojenej. Ani jeden problém. Skvělý svezení, nikde nic nevrže, super auto..

Je to zatim tak jak pises a doufam ze to tak dlouuuuuho vydrzi 😁👍

před 27 minutami, Vena garážmistr napsal:

Jo přesně za normálních okolností je výměna oleje plus filtrů záležitostí do hodiny ale skoro hodinu jsem se mordoval s tím filtrem.  Tenhle pocit mívám taky.  Když jsem s auty začínal tak jsem měl raději tyhle plnoprůtokový (plechový) olejový filtry dneska mám raději papírový vložky protože většinou je tam plastové víko které nebývá dotažené jako k.ráva.

Mordoval se strasne, a nakonec filtr ten boj vzdal. Ale to jen proto, ze Vena to nevzdal, mohl rict, seru na to, ale..... I kdyz jsem mu rekl, vem si za to vic nez za vymenu oleje, tak nerekl. Proto k nemu pojedu na dalsi vymenu oleje za 2 mesice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Hlavně že jsi na palubku nalepil ty příšery z Lidlu😄 ale samolepku od oleje jsi ještě nikam nenalepil.

To nalepila pani, ja jeste nemel cas to fixou dopsat a lipnout do motoru, jinak hladina zmerena a dolito cca 1dcl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...