Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Origo kola C5 5x108 17" - prodáno


skuci

Recommended Posts

musím jen souhlasit, nové letní pneu Continental jsem neprodal ani za 50%, takže šly na auto, ač jsem to neměl původně v úmyslu, a protože nesnáším bordel tak většinou všechno u mě končí na sběrném dvoře, funkční televize atd., někdy žasnu, co jsou lidi schopní prodávat na Sbazaru atd., u mě by to dávno letělo z baráku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, HanysR napsal:

Asi bych to udělal stejně jak říká @Medvěd. Člověk nikdy neví, kdy se budou hodit... A když prodat tak dát cenu vyšší a napsat, že při rychlém jednání sleva. 

Řeším něco podobného, co psal Ozzy, na předchozím autě jsem měl 18" a kupoval fungl nový oneu6, který najezdily tak 3000km akorát jsem je zapomněl prodat a teď je objevil a na tu C5 by byly fajn a prodávat se mi je nechce za pár kaček, to radši prodám tyto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Medvěd napsal:

Já bych na Tvém místě vyhodil inzerát za 12 000, on se možná za těch 10 000 někdo chytí. Víc bych ale asi nečekal 

Jinak kola hezká, dle mého nejrozumnější by bylo si je nechat a dojezdit. 

Zapomeňte v tyhle době ,jsem dával teď za fungl ALU s fungl guma na léto aby s tím dcerka jezdila do ho komplet 4 ks 7000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně origo disky jsou záruka kvality, ty neoriginály jsou mnohdy "sejrové" a moc rády praskají. 

Jinak já 16" kola neznámého stáří s dva roky starýma gumama prodal za 5500 Kč a nebyly to originály - podle mě by se za Skučiho sadu ta desítka dostat dala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysRno ono to prave z toho Alegra je paradoxne bezpecnejsi a jednodušší nez od nekoho soukromeho v ČR. Doprava je zdarma do "balikomatu" ktery si vyberes. Takze pro me 20km. Pokud se mi to nelibi, do stejneho balikomatu to muzu vratit a Alegro vraci penize. Alegro si to pak vytahne od polaka samo.

On to original je, puvod bude pochybny. Mozna to uz zaplatila pojistovna, mozna to nedojelo na misto určení z fabriky, kdo vi. Stejne pochybnosti mohou nastat i u tech staršich kol. 

Tak tolik jen za mě,  jakou cenu asi má starší sada kol. Nezbývá nez to zkusit, osobne si myslim, ze za 10t si na 10 let stare auto nikdo disky nekoupí. Ale vzdy je šance natrefit na nekoho, kdo je moc chce a cenu neřeší. 

@Medvědskuci píše,  ze na tech jeho jsou gumy na jednu sezonu. Takze to asi cenu příliš nezveda. Mnohem lepsi by bylo, kdyby k tomu byly srouby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě k tomu Alegru, mimo téma

Minulý měsíc jsem kupoval přísavky na sklo. Vyrábíme s kolegou akvária, jedny přísavky máme odjakživa, ale někdy nosíme i fakt těžká akvária a ještě jedny přísavky by se sešly. Používáme Veribor, asi jedna z TOP značek v tomto segmentu. Cena konkrétní sady u nás cca 3000,-, cena úplně stejné sady v PL 337,- zL, tj. cca 2000,-. Stejná věc, stejná kvalita, přišlo to na druhý den, poštovné zdarma, o tom si tady můžu nechat zdát.  Upřímně, v ČR už kupuju málo co, oni ti pšonci mají lepší bohužel i žrádlo, nemluvě o ceně.

https://www.kaiserkraft.cz/zvedaky/prisavkove-zvedace/prisavkovy-zvedac-veribor-blue-line-bal-j-2-ks/hlinikove-teleso-se-2-hlavami-s-podelnou-rukojeti-nosnost-60-kg/p/M4289349/

https://allegro.pl/oferta/2szt-podwojnych-przyssawek-do-szkla-glazury-bohle-7430770439?snapshot=MjAyMS0wMi0xOVQwNzo1NDoyNi42ODRaO2J1eWVyOzJlNmVmNjg1MDQ2MWYyZjE5ZGYwZWE5ODg3YTgyOTMyZjY2OGEyN2YxYjMwMjM5ZjljZjE2OTg5MmM1ZTI5ZTk%3D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Medvěd napsal:

Kdyby šly na Picasso C4, tak myslím shánět MotoMoto

To nejdou...

 

před 12 hodinami, David 106s16 napsal:

@HanysRno ono to prave z toho Alegra je paradoxne bezpecnejsi a jednodušší nez od nekoho soukromeho v ČR. Doprava je zdarma do "balikomatu" ktery si vyberes. Takze pro me 20km. Pokud se mi to nelibi, do stejneho balikomatu to muzu vratit a Alegro vraci penize. Alegro si to pak vytahne od polaka samo.

On to original je, puvod bude pochybny. Mozna to uz zaplatila pojistovna, mozna to nedojelo na misto určení z fabriky, kdo vi. Stejne pochybnosti mohou nastat i u tech staršich kol. 

Tak tolik jen za mě,  jakou cenu asi má starší sada kol. Nezbývá nez to zkusit, osobne si myslim, ze za 10t si na 10 let stare auto nikdo disky nekoupí. Ale vzdy je šance natrefit na nekoho, kdo je moc chce a cenu neřeší. 

@Medvědskuci píše,  ze na tech jeho jsou gumy na jednu sezonu. Takze to asi cenu příliš nezveda. Mnohem lepsi by bylo, kdyby k tomu byly srouby.

Šrouby k tomu jsou taky 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...