Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co je někdo schopen prodat


Milan+

Recommended Posts

Nějak nechápu co Vás na tom pohoršuje? Sběratelé jsou lidé různí a jestliže se někdo domnívá, že by někdo mohl mít zájem i o tento artefakt, proč mu ho nenabídnout?

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je jeste v realu prd, vsimnete si co se zas vyrojilo inzeratu ze nekdo ke studiu potrebuje nekoho kdo ma aktualne ruku nebo nohu v sadre. a zaplati za to ...  samozrejme hlavni ucel tech inzeratu je jinde , a to uz je to to "divne" 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Medvěd napsal:

Nějak nechápu co Vás na tom pohoršuje? Sběratelé jsou lidé různí a jestliže se někdo domnívá, že by někdo mohl mít zájem i o tento artefakt, proč mu ho nenabídnout?

Co na to třebas pozůstalí, když to vidí,má s tím jít na burzu a ne to takhle prezentovat si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se mnou by asi nijak významně nehlo, kdybych viděl, že někdo na aukru nabízí tátovo parte, naopak možná by mě potěšilo, že pro někoho by pro někoho byl tak zajímavý, že by se domníval, že za jeho parte někdo bude ochoten platit jakoukoli částku (ale ono to ani nehrozí, páč proč by to kdo dělal a jak by se k němu dostal?) 

Ostatně parte je podle mě kus potištěnýho papíru oznamující, že někdo odešel a má pohřeb tam, tehdy a v tolik hodin - nic víc, nic míň. Většina parte běžně visí na veřejných místech, může si je tedy kdokoli přečíst a po pohřbu se likvidují tak, že o nich pozůstalí neví. Fakt nechápu proč v tom inzerátu vidíš problém - když to někdo koupí, asi ví proč, když ne, tak to inzerentovi zbyde - ani v jednom případě se nestane nic, co by stálo za povzdech. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa - inzeraty poptavaji nekoho se sadrou, s tim ze mu za ni nabizi 1500 ,- az 3000,- 

dotycnej se inzerujicimu ozve , inzerent poprosi o fotky zdali mu jeho sadra bude vyhovovat. a kdyz ano tak ze se domluvi. samozrejme potrebuje fotku cele postavy 😉 , pak napise ze to neni to co hleda a tim to konci.

v realu pak ty fotky prodava nemeckym fetisistum na sadry za slusnych euro penez . Takova nenarocna brigadicka 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Medvěd napsal:

No tak se mnou by asi nijak významně nehlo, kdybych viděl, že někdo na aukru nabízí tátovo parte, naopak možná by mě potěšilo, že pro někoho by pro někoho byl tak zajímavý, že by se domníval, že za jeho parte někdo bude ochoten platit jakoukoli částku (ale ono to ani nehrozí, páč proč by to kdo dělal a jak by se k němu dostal?) 

Ostatně parte je podle mě kus potištěnýho papíru oznamující, že někdo odešel a má pohřeb tam, tehdy a v tolik hodin - nic víc, nic míň. Většina parte běžně visí na veřejných místech, může si je tedy kdokoli přečíst a po pohřbu se likvidují tak, že o nich pozůstalí neví. Fakt nechápu proč v tom inzerátu vidíš problém - když to někdo koupí, asi ví proč, když ne, tak to inzerentovi zbyde - ani v jednom případě se nestane nic, co by stálo za povzdech. 

Každý má na to prostě jiný pohled. Některé věci zpeněžit je prostě úlet a myslím, že se nemá cenu v tomto přít kdo to jak cítí. Pokud to byl někdo blízký tak třeba pro mě, to rozhodně cár papíru není. Ty to ale prostě cítíš jinak a třeba já @Milan+chápu. Víc to asi nemá cenu rozebírat a přesvědčovat se navzájem dalekosáhlými rozbory. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...