Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka motor.


Fatka Pavel

Recommended Posts

před 15 hodinami, Fatka Pavel napsal:

Antipollution Faulty

Ahoj Pavle... jsme rádi, že ses na nás obrátil pro radu a pomoc, budu ještě radši, pokud tu radu a pomoc opravdu dostaneš, ale "antipollution system faulty" je obecná hláška..

Určitě zadej do hledání - to je ta lupa nahoře.. na fóru je spooousta příspěvků o tomto problému..

Další co pro to můžeš udělat, aby ti clubáci pomohli, je, že uvedeš nejaké bližší informace k autu... tj model, rv, motor .. atd...

Nyní poprosím moderátory, aby tvůj dotaz přesunuli do správné sekce..., toto je pokec, nikoli servis... :)

držím palce ať je to jen nějaká hloupost...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze to bude stale dokola to same, co tu jiz tazatel resil v roce 2018. Podle me rozhasene LPG, opotrebovane netesnici LPG vstriky, opotrebovany nebo spatne serizeny vyparnik, co dava spatny tlak a tim se rozhazuje LPG a nasledne benzinova mapa, nevhodne ci opotrebovane svicky, tady bude tezke neco radit. Je potreba nechat zkontrolovat cely LPG system a jeho nastaveni a nasledne resit chovani na benzin.

 

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, ano, benzín extra a LPG. Já osobně studené starty zatím nemám. Onehdy jsem byl u servisu Peugeot, 207 SW 1.4 70 KW 16V a bylo mě řečeno, že to mohou být lambda sondy, ale neví to přesně, tak že vyměnit a čekat. Potom jeden technik podotkl, že si mám natankovat benzin 98 a vyjet celou nádrž svižným tempem - dálnice. U nafty doporučují natankovat v SRN a stejný postup - pročistit střiky... to je asi levnější verze, tak že asi naše paliva mají kvalitu nic moc, a Shell nebo Benzina není 100%.

Upraveno uživatelem brixtr
upravená citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Weri 605 napsal:

Ahoj Pavle... jsme rádi, že ses na nás obrátil pro radu a pomoc, budu ještě radši, pokud tu radu a pomoc opravdu dostaneš, ale "antipollution system faulty" je obecná hláška..

Určitě zadej do hledání - to je ta lupa nahoře.. na fóru je spooousta příspěvků o tomto problému..

Další co pro to můžeš udělat, aby ti clubáci pomohli, je, že uvedeš nejaké bližší informace k autu... tj model, rv, motor .. atd...

Nyní poprosím moderátory, aby tvůj dotaz přesunuli do správné sekce..., toto je pokec, nikoli servis... :)

držím palce ať je to jen nějaká hloupost...

 

OK, Peugeot 207 1.4 70 KW 16V rok 2009 najeto 180000 Km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"benzín extra" - to je jakože co?

"Já osobně studené starty zatím nemám." - taky nerozumím, jak zatím, teprve přijdou, nebo jak?

"že to mohou být lambda sondy, ale neví to přesně" - ano mohou, ale jak neví přesně. Přece vezmu diag nebo osciloskop a mrknu na hodnoty, to je raz dva. Takže neměnit lambdy a nečekat, ale nečekat a vyměnit servis.

Jinak jak už jsem psal, na 95% bude chyba v rozhašeném LPG, ostatní chyby z toho pak pramení. Takže začít s tím. Víc se tu poradit nedá a dle popisu problému a přístupu a vědomostí tazatele (bez urážky, sám taky nerozumím všemu) ani nemá cenu víc dlouze diskutovat

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Fatka Pavel napsal:

vyměnit a čekat

To patří spíš do lovu ryb.... :roker

Chtělo by to asi dočasně odpojit (stačí pojistkou) systém LPG, provést reset ŘJ a chvíli jezdit jen na benzín, než se to porovná....

Ty nesourodé odpovědi tazatele jsou takové divné.... Jak z češtiny do češtiny přes překladač Google....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Hafity napsal:

To patří spíš do lovu ryb.... :roker

Chtělo by to asi dočasně odpojit (stačí pojistkou) systém LPG, provést reset ŘJ a chvíli jezdit jen na benzín, než se to porovná....

Ty nesourodé odpovědi tazatele jsou takové divné.... Jak z češtiny do češtiny přes překladač Google....

Yes, LPG, reset elek.box...systém LPG, provést reset ŘJ

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Ferry napsal:

"benzín extra" - to je jakože co?

"Já osobně studené starty zatím nemám." - taky nerozumím, jak zatím, teprve přijdou, nebo jak?

"že to mohou být lambda sondy, ale neví to přesně" - ano mohou, ale jak neví přesně. Přece vezmu diag nebo osciloskop a mrknu na hodnoty, to je raz dva. Takže neměnit lambdy a nečekat, ale nečekat a vyměnit servis.

Jinak jak už jsem psal, na 95% bude chyba v rozhašeném LPG, ostatní chyby z toho pak pramení. Takže začít s tím. Víc se tu poradit nedá a dle popisu problému a přístupu a vědomostí tazatele (bez urážky, sám taky nerozumím všemu) ani nemá cenu víc dlouze diskutovat

 

Komentuji, že nemám problém s studenými starty, kolik mám najeto.( 180000km)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...