Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zamrznuté dveře


Rosie1007

Recommended Posts

Ahoj, zdravím a jdu s dotazem ohledně dveří u P 1007. Mam peugeotika necelý týden a dnes ráno jsem se do něj nedostala, protože mrzlo. Do budoucna je počítáno s tím, že se pořídí garáž a přes zimu bude tam, ale jak to vyřešit do té doby? Plachta, nějaký speciální mazání? Budu ráda za kazdou zkušenost, jen mi neraďte, ať ho dám pryč 😄 Byl to dárek k mým narozeninám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, jarokare napsal:

Ahoj , vítej v klubu :)

Jestli přimrzlo těsnění , Tak ho natři glycerinem nebo nějakým podobným přípravkem na ošetřování těsnících ploch , pak by se to nemělo stávat ;)

Moc děkuji za odpověď a přivítání. Zkusím to pořádně namazat. Z toho autem jsem jinak úplně nadšená, ale toto mě zaskočilo, i když jsem počítala, že se to může stát 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nouzi postačí i jelení lůj nebo něco podobného jen dodám že po aplikaci čehokoliv na těsnění dveří je dobré nějaký čas dávat pozor aby jsi se o to těsnění neotřela oblečením. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Vena garážmistr napsal:

V nouzi postačí i jelení lůj nebo něco podobného jen dodám že po aplikaci čehokoliv na těsnění dveří je dobré nějaký čas dávat pozor aby jsi se o to těsnění neotřela oblečením. 

Dobře, moc děkuji. Budu si to hlídat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...