Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem "prodal" 308 :(


Recommended Posts

Sedíš si doma, koukáš v klidu na film a najednou slyšíš silné plesknutí, jak kdyby soused přetáhl sousedku přes zadek... 

Napadne tě, že vlastně parkuješ na hlavní na parkovišti a že to do tebe někdo mohl napálit, ale v té samé vteřině si řekneš, že nikdo není tak retardovanej, aby to udělal... 

A pak si jdeš v klidu nakoupit o dva baráky dál a koukáš, že u tvé 308 stojí auto a bliká. Zpozorníš a jdeš blíže... on stojí nějak blízko... sakra hodně blízko... moment tady je něco špatně... 

No a tady je výsledné překvapení :(

Auto posunuté o 2 metry dozadu, nabouraná kokta za mnou, kterou jsem ještě posunul tak, že koulí vzala Astru za ní :( 

IMG_1816.jpeg

IMG_1822.jpeg

IMG_1820.jpeg

IMG_1819.jpeg

IMG_1818.jpeg

IMG_1823.jpeg

IMG_1824.jpeg

IMG_1825.jpeg

IMG_1817.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle předbězného výpočtu to vychází na totálku :( V pondělí to přijedou z Globalu nafotit a uvidíme jak se s tím popere likvidátor... auto pak buď aukce, nebo už se projevil zájemce z práce, že by to teoreticky vzal 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jednoznačně na"ere. 

Když v tom autě jedeš a zmačkáš ho podobně tak aspoň víš, cos udělal blbě a v zrcadle máš viníka, kterýmu můžeš spravedlivé vynadat až do bezvědomí. Tady jsi "jenom" zaparkoval v blbej čas na blbý místo a za to si nadávat při tom, jak to je s hledáním parkovacích míst, můžeš jen těžko. 

Snad se pojišťovna viníka pochlapí. 

P. S. 

Totálka je v tomto případě pochopitelnější než nedávno u Scratche. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Moral3z Jako dělník na převážení autodílů a winterkára sloužilo suprově :) A to se mělo v následujícím měsící prodávat :( 

@Charlie 1 prej parkoval a zároveň se kochal na barák, zda přítelkyně ve 2. patře už je doma a svítí. Nic nenadýchal, až jsem divil, protože i meziřečí s policajtem a odtahovkářem jsme se shodli, že to pod 50km/h nemohlo být

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taky ne, ale proste u tech dacii mi to tak presto prijde. Nemuzes poprit, ze u bmw a audi neni vetsi pravdepodobnost, ze te nekdo zprasi, proste ta auta takovy typy ridicu pritahujou

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...