Jump to content

Koncový díl výfuku na P407 coupe 2,2 16v

Recommended Posts

Sousedovi je 60+, předělává "na starý kolena" chalupu, čeká ho střecha a navíc teď s tím trefil srnku. Řeší ten výfuk jen kvůli STK. Jezdí s bubláním už dlouho. 

Já osobně bych šel taky raději do staršího tiššího origa. Ale není to moje auto. Jsem rád, že můžu sousedovi pomoci aspoň takhle. Sehnáním dílů na opravu. On taky rád pomůže. Třeba dvěma kolečky písku mladýmu do pískoviště. :D Ani flašku tenkrát nechtěl. :super

před 2 hodinami, Scratch napsal:

kdyz je pro nekoho moc 3000 tak tezko da za nerez 10 :D

Bylo myšleno než dát 35 za origo tak raději např 10 za nerez 🙂 Spíš se zeptám jako pitomec ale ten FAP je v které části? V tom tlumiči nebo kde? Jde mi o to jestli to lze z nerezi udělat i u nových aut nebo kvůli přítomnosti FAPu ne. 

před 5 hodinami, radim.1008 napsal:

Sousedovi je 60+, předělává "na starý kolena" chalupu, čeká ho střecha a navíc teď s tím trefil srnku. Řeší ten výfuk jen kvůli STK. Jezdí s bubláním už dlouho. 

Já osobně bych šel taky raději do staršího tiššího origa. Ale není to moje auto. Jsem rád, že můžu sousedovi pomoci aspoň takhle. Sehnáním dílů na opravu. On taky rád pomůže. Třeba dvěma kolečky písku mladýmu do pískoviště. :D Ani flašku tenkrát nechtěl. :super

Kolik stoji ten polskej?

Aha, tak to fakt nic, litr je celkem malo. Me to neprekazi, tak si pockam az bude nouze 😁

před 11 hodinami, HanysR napsal:

Přesně. To jde vidět jaká je to zlodějina kor když rychle reziví i originály. A originál komplet cca 60 tisíc. Na hlavu že? 

Nemuzes brat v potaz 407 vs 508, i 406 byla daleko poctivejsi nez 407, a co vyrabej ted, je uplne nesmysl, na vsem se setri, co se da, se ojebe..... Origo vyfuk taky vydrzel mrte km, kolikrat i 150 tkm. Na hlavu jsou predevsim kreteni v EU parlamentu....