Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koncový díl výfuku na P407 coupe 2,2 16v


Scratch

Recommended Posts

Zdravím, mám tu použitý zadní díl výfuku na P407 coupé. Stav dobrý, použitý, uchycený na sponu. foto dodám.

Představa o ceně je 3500 Kč. Pry zlaty stred 🤔

Pro klubaky sleva 500

Vlozeny foto po umyti, at je cistej 👍

IMG_20210404_183613.jpg

IMG_20210404_183545.jpg

IMG_20210404_183625.jpg

IMG_20210404_183618.jpg

IMG_20210404_183538.jpg

IMG_20210404_183648.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja nwvim, je to na coupe, motorove je to asi stejne, ale mozna delka? To musi nekdo do serviceboxu

@Ferry neumel by jsi poradit zda t3n vyfuk pujde na kombi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, HanysR napsal:

Kolik vůbec stojí tento výfuk jako nový origo? 

Sharpers mi to nekam psal, rikal 3 az 5000 za pouzity a snad 17 za novy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, HanysR napsal:

Kolik vůbec stojí tento výfuk jako nový origo? 

Nový origo v Peugeotu 35tis, dá se sehnat ještě polák Polmostrow za 900-1000kč ale kvalita otřesná a po půl roce je zrezlý. Pak ještě tuším Vegaz, cena kolem 10-12tis , kvalita udajně ucházející a zvuk taky. Takže opravdu použitý originál v dobrém stavu za těch 3-5tis je dobrá koupě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pryč je ta doba, kdy jsem si z mladické nerozvážnosti, za hlubokého totáče, koupil starou Alfu Romeo a pak vyráběl na koleně tlumiče výfuku z vyřazených hasičáků.... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sousedovi je 60+, předělává "na starý kolena" chalupu, čeká ho střecha a navíc teď s tím trefil srnku. Řeší ten výfuk jen kvůli STK. Jezdí s bubláním už dlouho. 

Já osobně bych šel taky raději do staršího tiššího origa. Ale není to moje auto. Jsem rád, že můžu sousedovi pomoci aspoň takhle. Sehnáním dílů na opravu. On taky rád pomůže. Třeba dvěma kolečky písku mladýmu do pískoviště. :D Ani flašku tenkrát nechtěl. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, radim.1008 napsal:

Sousedovi je 60+, předělává "na starý kolena" chalupu, čeká ho střecha a navíc teď s tím trefil srnku. Řeší ten výfuk jen kvůli STK. Jezdí s bubláním už dlouho. 

Já osobně bych šel taky raději do staršího tiššího origa. Ale není to moje auto. Jsem rád, že můžu sousedovi pomoci aspoň takhle. Sehnáním dílů na opravu. On taky rád pomůže. Třeba dvěma kolečky písku mladýmu do pískoviště. :D Ani flašku tenkrát nechtěl. :super

Kolik stoji ten polskej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...