Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

C5 po důchodci... aneb vozový park Citroënů se rozrůstá


skuci

Recommended Posts

bohužel mezi parkovacím stáním a podlahou garáže je mezera cca 30cm a výškový rozdíl 20cm. Navíc tam bude stát nejspíše kábro :D když už jsem teda neudělal tu dvojgaráž...

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem dneska odzimovat kábro a rozhodl se a ním teď najezdit pár kilometrů jelikož za skoro rok co ho mám ujeli ohromných 1000km 🤣 takže se trošku otočila role... Umýt, vysát a na chvíli odstavit... Přeci jen staroušek není tolik zvyklý jezdit... za měsíc jsem s ním najezdil to co běžně jezdil za půl roku 😁

IMG_20210421_204408.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Od dob, co jsem měl 508čku jsem nezažil pocit, co je to tankovat za víc jak 2 litry 😁 (tenkrát nebyl problém tankovat za 35Kč/l) ale zase dojezd přes 1100km na nádrž je taky fajn.

Jinak TIP PRO VÁS...!

Kdo tankuje u Eurooil a má účet u skupiny ČSOB, tak má slevu 0,40Kč/l 😉

 

 

IMG_20210617_201423.jpg

IMG_20210617_201859.jpg

Upraveno uživatelem skuci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jakou spotřebu máš dlouhodobě? S tímhle autem se dá jezdit tahle spotřeba, ale je to stres :D Já si zkusil jízdu na spotřebu na dálnici Liberec - Praha za 4,9 l, ale bylo to rychlostí max. do 100 km/h a žádný zběsilý předjíždění. Jinak dlouhodobě jezdím za 6,6 l, momentálně převážně město.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Tak po dlouhém hledání jsem si minulý týden přivezl domů nový kolesa... Ty co jsem se minule tak dlouho rozmýšlel někdo vyfoukl a tak jsem na tyto hned reagoval. Nejsou teda ve 100% stavu ale díky nějaké chemii, leštičce apod. jsem to největší odstranil a vypadají o hodně lépe. Na závěr pořádná dekontaminace a vyčištění.

Čeká mě ještě přezouvání a vyvažování a pak závěrečné navoskovani a pak už jen nahodit na auto 😉🥳

20220314_152555.jpg

20220314_152629.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáte někdo chemii od K2?

Nedávno jsem na tuto polskou značku slyšel chválu od kamaráda, co leští auta.

Zkusil jsem čistit motoru a železo žrout na kola. Musím říct, že na ty kola L2 Rotor je za mě cena/výkon TOP! a funguje skvěle, takže mohu doporučit

20220318_202425.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...