Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

C5 po důchodci... aneb vozový park Citroënů se rozrůstá


skuci

Recommended Posts

před 3 hodinami, MJSytic napsal:

Vzhledem k datumu výroby to bude mít hlídaní přes TPMS. Přes ABS se to objevilo až později kolem roku 2014, kdy to začalo být povinné.

tak nakonec to asi mít nebude vůbec, protože dle manuálu by to mělo ukazovat nějakou anomálii na displeji, ale když zmáčknu to check, tak se mi jen zobrazí info o servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po stisknutí to zobrazí chyby pouze v případě,  že se tam nějaké vyskytují. Tzn. ty chyby se ti nejdříve krátce zobrazí na displeji po startu a následně je může vyvolat tímto tlačítkem. Pokud tam žádné nejsou tak se zobrazí pouze údaj kolik zbývá do servisu, případně kontrola tlaku pneu. Kontrolu tlaku pneu také nemám, a jsem rád :D V jakém stavu máš omezovače dveří? Vzhledem k nájezdu asi budou plně funkční co. Já jsem zaznamenal, že to jedna z věcí která odchází na tomhle autě. Já když jsem auto kupoval tak nefungovali na třech dveřích a musel jsem je vyměnit (je to zároveň součást pantu) a teď mi odešel i ten čtvrtý.  Stejný problém mělo i stejně staré auto s podobným nájezdem, které jsem také předtím prohlížel.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když bylo dneska hezky tak jsem ho vzal do parády... odstranit znaky a podložky pod RZ a příprava na přezouvání.

Musím rict, že jsem čekal že ten lak bude v horším stavu... Nebylo nikdy v myčce, takže škrábance malíři žádné, spíše z běžného provozu. Ale na dveřích a nárazníku hrozně asfaltu a polétavé rzi, clay nejaky zaklad pobral, zbytek chemie, 2x leštičkou a na závěr karnaubským vosk.

PhotoGrid_Plus_1616610800630.jpg

IMG_20210324_162957.jpg

Upraveno uživatelem skuci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...