Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sabatonovo 5008 1.2 MAN 6 - červená Ultimate


Sabaton

Recommended Posts

@Sabaton Vůbec troufalý nejsi, buď bez obav. Já něco snesu 😁 Jinak  pravdu, v globalu jsem max spokojený ale už vím o věcech za tu dobu co by mohly být jinak ale to najdeš vždy a u všeho 😉 Každopádně bych neměnil a na každou jízdu se šíleně těším, kor teď když budou suché cesty 🏁🚔🤭🤫🤣

@ozzy56 Já bych auto na značkách nechtěl. Rád si vybírám značky sám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 21 minutami, HanysR napsal:

Já bych auto na značkách nechtěl. Rád si vybírám značky sám. 

Tak já odjížděl na značkách a ty jsem si předtím vybral 🤣🤣 A ještě k tomu zdarma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 Upřímně jsem to neřešil ani u svého prvního auta a nenapadlo mě to s prodejcem řešit ani nyní, u mého druhého auta. Beru to jako součást pořízení vozu, zaregistruji se online, vezmu si odpoledne volno, zajedu na úřad a vyřídím značku, maličkost. 🙂 A i mě se povedlo před těmi deseti lety získat pěknou SPZtku, tak uvidíme, jak budu úspěšný tentokráte. :-)))

@HanysR Počasí by mě právě zítra mělo přát, má být relativně pěkně, vykouknout by mohlo i slunko a mělo by být sucho. Ideální den pro přebírání nového auta. Kousek od autosalónu je ČS MOL, tak asi vezmu plnou jejich prémiového paliva. Služebně tankuji jen na MOL a nemám špatné zkušenosti, tak snad jejich EVO Natural bude jako první nádrž vyhovující. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 Mám ( nebo si to alespoň myslím :D ) pěknou SPZtku a nikdy jsem s tím problémy neměl. Klep klep. No, snad si mě nebude PČR všímat ani teď a klidně i dalších 10 let. :D

@Petr 3008 No, asi nebudu moc spát. :D Už teď si ze mě doma má drahá polovička dělá legraci. :D Našel jsem totiž video na YouTube s téměř totožnou 5008, tak koukám a ještě k tomu se snažím přelouskat příručku k autu.

Nikdy jsem neměl auto, co by umělo Android Auto atd. Je na tom něco složitého? Je nutné stáhnout nějakou aplikaci k tomu, abych funkce mohl používat? Stahl jsem si zatím MyPeugeot a Scan MyPeugeot. Jsem zvědavý, zda budu auto schopný spárovat. Jsem v technologiích malinko " pod průměrem " .... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Sabaton napsal:

@ozzy56 Mám ( nebo si to alespoň myslím :D ) pěknou SPZtku a nikdy jsem s tím problémy neměl. Klep klep. No, snad si mě nebude PČR všímat ani teď a klidně i dalších 10 let. :D

@Petr 3008 No, asi nebudu moc spát. :D Už teď si ze mě doma má drahá polovička dělá legraci. :D Našel jsem totiž video na YouTube s téměř totožnou 5008, tak koukám a ještě k tomu se snažím přelouskat příručku k autu.

Nikdy jsem neměl auto, co by umělo Android Auto atd. Je na tom něco složitého? Je nutné stáhnout nějakou aplikaci k tomu, abych funkce mohl používat? Stahl jsem si zatím MyPeugeot a Scan MyPeugeot. Jsem zvědavý, zda budu auto schopný spárovat. Jsem v technologiích malinko " pod průměrem " .... :D

Musis stahnout appku, ale neni v obchode, ofiko neni pro CR. Ale lze ji stahnout na netu a pak to to funguje a je i v cestine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR MOLu taky poměrně dost věřím, naježděno na služebních autech tankujících na MOLu cca 300k km a problém s palivem nebyl. Prémiové palivo tankuji tak každou třetí nádrž, jinak jezdím na jejich obyčejnou naftu. Takže zítra pěkně do 5008 plná MOL Evo 100. 🥰😇

@doctortom508 A myslíš si, že by jsi prosím mohl být malinko konkrétnější s tou aplikací? Nerad bych s tímto laboroval ( a že bych to dokázal vcelku obstojně :D ) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sabaton Stáhni si Android Auto na www.apkmirror.com tam najdi poslední verzi, a nainstaluj. Udělej si registraci na MyPeugeot a nainstaluj z Google Play.

Jinak co se týče paliva tak to tu nechci tím zaplevelit takže se nepouštím do dalších diskuzí ale MOL EVO 100 Plus klidně důvěruj. Tankuji jen 100 oktanů a nikdy žádný problém. VIF nedávám protože nemám nervy šaškovat s plechovkama, ampulema, záslepkou v nádrži atd. Dá se říct že střídám Verva a MOL. Auto jede jak střela na obě paliva, žádný odchylky v chodu, spotřebě atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...