Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 2017, 60tkm, záruka 07/22, první majitel, ČR - prodej definitivně ukončen


Ajap

Recommended Posts

  • Ajap changed the title to Peugeot 308 2017, 60tkm, záruka 07/22, první majitel, ČR

:D:D

Tak novinky, pánové. Zatím přerušuju prodej. Fiátkovi se dneska podělaly brzdy (ABS, ESP, Hill Holder). Firma se k tomu staví víc než čelem, musím je moc pochválit, ale jak je to ojetý auto, tak na něm pár drobností je a po tomto zážitku tomuhle konkrétnímu kusu tak nějak přestávám věřit. :myslim Takže výpůjčka zatím zůstává, ale vyvstává otázka, jestli si ho fakt nechám. Jinak celkově je to autíčko super, koncepce výborná, zrychlení raketové, jízdní vlastnosti motokárové... Blbý je, že jich je u nás minimální nabídka a nikdo to neumí spravit...:(

Jsem fakt rád, že jsem toho "Áčkaře" ve středu vyf-ckoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ajap changed the title to Peugeot 308 2017, 60tkm, záruka 07/22, první majitel, ČR - obnoveno - 270 000Kč - finální cena
  • O 2 týdny později...
Guest Petr 3008

:xvulsorry.. :)  v Globusu v ČB jsem si dneska prohlížel vystaveného Fiátka - hybrid. Novej vypadá moc dobře a cena tam byla po nějaké slevě 345, to by asi dávalo smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, poslední z řady veletočů - ukončuju prodej. Vystřídalo se u mně několik zájemců (mimo klub), všichni okoukali, projeli - a neozval se už nikdo. Ani ve smyslu "díky, nemám zájem". Když řeším auta, tak mám vždycky hotovo do týdne až dvou, tady s tím laboruju už skoro 3 měsíce a furt nic - takže to konečně beru jako svého typu znamení, že bych se na to měl už vykašlat:)

Auto je to skvělý a nic lepšího za ty peníze rozhodně nekoupím. A Fiátek holt nebude, vyhlídnutá skladovka "není ono" barevně a do výroby se čeká min. do konce roku. Takže dávám finálně za pravdu všem, kteří říkali, že si ho mám nechat :papa 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ajap changed the title to Peugeot 308 2017, 60tkm, záruka 07/22, první majitel, ČR - prodej definitivně ukončen
  • brixtr locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...