Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vw polo 1,0 mpi


Fruktis

Recommended Posts

Manželce se zalibilo auto...proste je krásný dle ni...tak to je jeji pohled..a ted muj...je to rok 2001..ma nalitano 180k. Mate s timhle nekdo zkusenosti? Bylo by to hopsadlo do akční vzdalenosti 10 km. Na cosi u toho dat pozor...co jsem cetl na netu, tak to je celkem spolehlivy motor...ale linej motor...nebo je tam vyloženě nějaká past? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě zajímalo jak to jede. My měli kdysi Fabii 1,4 MPI, mělo to tuším 50kW a byla to hrůza. Do kopce to ve více lidech nechtělo jet, předjet se s tím nedala pomalu ani Avia. Zato spotřeba 8 litrů. Asi nejhorší motor s kterým jsem kdy jezdil 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani liny to moc neni, pokud se tomu trochu prislapne krk a motor se toci. Mela to babicka, obcas jsem si to pujcoval kdyz bylo moje v servisu. Chce to s tim spis jezdit svizne, aby se motor tocil, jinak je z toho uplnej lenochod 😕  Jako ano, nalozenymu se tomu nechce, ale kdo by to od toho cekal. Ve meste a na okresce to ale drzi krok dost slusne. Navic to, ani x krat nekde lehce boreny, nerezne... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

@PaKr prozraď něco o saxu :) a fotka by nebyla...znáš to jak to u ženských chodí...jak se jí to nebude líbit... :) 

mě kouř nevadí...všichni kolem mě hulili jak fabriky....tak mám asi otupělej nos... ale třeba v hospodě mi to zahulený prostředí chybí :D a to jsem nekuřák....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...