Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké chytré hodinky, a jejich využití?


brixtr

Recommended Posts

Hm a k čemu je to dobré takové hodinky? Kromě toho že je to nejspíš v módě jak říkáme mi dinosauři.  V podstatě od dob kdy začaly MT tak hodinky nenosím. No dá se říct že jsem hodinky nosil pravidelně ještě tak ještě na ZŠ  na učňáku jsem je nosil jen do školy na praxi byl zákaz kvůli bezpečnosti práce pak na vojně ale tam jsem je taky dost často kvůli práci na dílně odkládal no a když přišla doba mobilů tak jsem je odložil úplně.  Jinak asi když bych hodinky nosil tak bych nosil asi určitě nějakou spíše klasiku než nějaké super hi tech a asi by mi nevadilo ani pravidelné natahování.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen o tom, jestli člověk požaduje nfc platby nebo ne. Pokud ano, tak se to omezí na pár značek a typů. Pokud ne, výběr je jednoduchý. Moje manželka chtěla platby tak jsem jí koupil Fitbit Versa 3 a je max spokojená. Pro mě to taky není. Koupil jsem si kdysi Samsung hodinky za ne málo peněz a ležely v šuplíku. Mám klasické titanové hodinky se safírovým sklíčkem, řízené rádiovým signálem a za nic na světě bych je nevyměnil. 

Jinak ad @Vena garážmistr, hodinky beru také jako módní doplněk. Je to jediný pro mne akceptovatelný doplněk pro chlapa. Nesnáším řetízky, prsteny, náramky, náušnice apod pro mne kraviny. Ale hodinky, to je to pravé co miluju. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda sem byl vždy zastáncem klasických analogových ručiček, ale když jsem dostal od T-mobile k mobilu Huawei watch gt (trochu sem je musel ukecat, už je neměli skladem) tak jsem klasický hodinky odložil, jsou to sice (blbý) hodinky, jak se všude píše, ale pro mě mají vše co potřebuji, což je přečíst si příchozí zprávu, nemusím vytahovat mobil, když třeba řídím atd, když mě někdo volá vidím kdo, a můžu hovor odmítnout, opět mě to dostačuje, novější verze už umí i volat přes hodinky, ale to vážně nepotřebuji. Jediný co mě chybí že nemají nfc, holt ty 3 kávy za den si zaplatím přes mobil, a hodilo by se mě občas aby měli Mp3 přehrávač, kvůli propojení hudby přes reprák, kdy pak lze ovládat hlasitost a přeskakovat skladby pomocí hodinek. Jinak manželce jsem na vánoce koupil novej mobil, Xiaomi mi10 t, (bohužel Huawei pro mě skončil díky omezení androidu) tak jsem chtěl zkusit jinou Čínu, a k mobilu jsem jí vzal Xiaomi amazfit gts, a nejsou vůbec špatný, cena cca 2500, jen teda její výdrž baterky je cca 5 dní, moje Huawei vydrží cca 10-14 dní. Jinak oboje mají takový ty kraviny na podporu sportu atd, co stejně nevyužiju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby ty hodinky neměli smysl tak se nevyrábějí a neprodávají si myslím :)

Já bych to možná taky i využil ale mám lepší plány za co bych ty peníze utratil pro sebe :D

jinak @Scratch myslím že je zbytečný mi říkat co jí mám koupit ;) normální hodinky má, a nedá na ně dopustit. Ale tohle prostě chce :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR Asi jsem to špatně napsal myslel jsem že v módě jsou teď ty chytrý hodinky. Protože se přiznám bez mučení a velmi nerad ale nějak pro mě přestává mít význam i to že na telefon chodí SMS, internet v telefonu jsem nikdy moc nepoužíval prostě na to blbě vidím i když to není tak dlouho co jsem byl u očařky a ta mi řekla že na ty roky vidím dobře a že nemá smysl psát mi brejle. A v tom měla asi pravdu protože by to pro mě byla další věc kterou bych sebou musel tahat a nejspíš bych měl asi i dost velkou spotřebu brejlí. Takže si nějak nedovedu představit že bych brejlil na hodinky když mi zvoní telefon v kapse kdo volá nebo že bych se snažil luštit od koho přišel emil/ SMS. A nějaký ty věci že to počítá spálené kalorie našlapané kroky nebo podobný věci no nevím bez toho se obejdu . V autě mám telefon v držáku a tam vidím kdo volá pokud ho mám v kapse tak ať zvoní pokud je to důležité zavolá si podruhé nebo až vylezu z  auta tak zavolám zpátky já.  Kvůli práci prostě nenosím hodinky náramky nebo prsteny vím že je spousta mechaniků kterým takové věci při práci nevadí nebo jim nevadí si tyhle ozdoby každý den před prací sundat a po šichtě zase nandat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle dinosauří vlákno mě baví :aut 

Za mě iPhone + iWatch ;) Já se svými SE jsem náramně spokojený :) přijímaní hovoru přes ně, hlasové odpovědi na zprávy, čtení emailu, ovládání světel, garážových vrat, závor atd přímo z hodinek :) a ty platby jsou taky bomba... kartu jsem nevytáhl od té doby co mám telefon s NFC a teď už půl roku netahám telefon :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistrTo bylo myšleno obecně i když to tak asi neznělo 😉

Veškeré rady jsou stejně k ničemu. Sto lidí, sto chutí a chápu, že to od @brixtržena prostě chce. My to doma taky tak měli. Takže rady typu že je to k ničemu apod, jsou k ničemu 😁 Každý má jiné požadavky a priority a já tomu rozumím 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, ChouLu napsal:

Tohle dinosauří vlákno mě baví :aut 

Za mě iPhone + iWatch ;) Já se svými SE jsem náramně spokojený :) přijímaní hovoru přes ně, hlasové odpovědi na zprávy, čtení emailu, ovládání světel, garážových vrat, závor atd přímo z hodinek :) a ty platby jsou taky bomba... kartu jsem nevytáhl od té doby co mám telefon s NFC a teď už půl roku netahám telefon :) 

A k cemu to mas kdyz telefon nezvedas a na sms neodpovis? 🤔

@brixtrdelej si co chces, jen ti rikam, jak to bylo u nas. Adela si je vzala po me, a kde myslis, ze ty hodinky lezej? 

Ale treba to nekomu imponuje. Me to spis vzdy *neumím psát slušně* kdyz se s nekym bavim a on ma furt na ruce diskoteku. Vyrusuje to pri jednanich apod. Me to vadi, zatim.

@HanysR koukam ze mame stejny vkus 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Scratch napsal:

on ma furt na ruce diskoteku

V tom případě je to trotl, který je neumí používat. Moje jsou synchronizované s mobilem a pokud na mobilu nastavím "letadlo" nebo "nerušit" tak hodinky prostě udělají to samé. Lze to mít zapnuté, nebo vypnuté. A předpokládám, že když jdu na jednání, telefon přesně takto odstavím...

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Scratch napsal:

delej si co chces

to neměl být rýpanec, jen to je jak kdyby Adéla chtěla skútr a já ti řekl aby jsi jí koupil kolo :D (vím, skútr by nechtěla ale víš co tím myslím )

přesně jak napsal @HanysR... sto lidí, sto chutí :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega má také názor, že kdyby neměl chytré hodinky, tak by něco prošvihnul a přestal by se točit svět :) Mně spíš připomíná trestance s náramkem pro domácí vězení, jak mu to pořád něco hlásí a musí na to neustále koukat :aut

Ale když to někdo potřebuje, tak ať si to pořídí. Proč ne.

Mně se často lidi nedovolají, protože tel. neslyším, nebo ho ani u sebe nemám. Ale chápu, že někdo je nepostradatelný (nebo se tak alespoň cítí) a musí být stále online :)

Každopádně téma je o tom, jaké chytré hodinky vybrat, ne o tom, proč je kupovat. Takže sorry za :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem řekl dost ve chvíli kdy mi to začalo říkat abych se šel projít, protáhl se apod. Už mám manželku takže nepotřebuji něco dalšího co mi bude říkat co a jak a jestli dobře nebo špatně. Sundal jsem to z ruky, hodil do šuplete a řekl si: Tak a teď si mluv ty rýže jedna 😁

@brixtr Jinak syn dostal na Vánoce hodinky z Lidlu. Jsou obdélník a umí dá se říct vše až samozřejmě na platby. V akci stály 700 a na zkoušku jestli je rozbije nebo ne super. Možná bych pro tvou ženu zvolil stejnou cestu jestli ji to osloví nebo ne a přitom jsou dostačující naprosto. Vypadají dobře, fungují dobře. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmahle věcma je to o prioritách jako se vším, taky mám Watchky za 13 000,-. Před týdnem jsem prodal Samsungy, který stáli skoro 20 000. Ovšem v životě bych si nekoupil nerezovej duplex výfuk na auto za ty samý peníze, nebo bych nedal 20 000,- za litý disky na auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...