Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké chytré hodinky, a jejich využití?


brixtr

Recommended Posts

@MJSyticjá je třeba mám proto, že v práci držíme pohotovost a takhle můžu mít telefon někde odložený a přesto vím, že se něco děje. Třeba když se hrabu v motorce, tak nemusím sledovat kdo zrovna volá, ale jen kouknu na ruku a vím, jestli to musím brát nebo to klidně můžu ignorovat.

 

A k tématu: Amazfity jsou celkem ok. Měl jsem Bipy, teď mám pro sebe GTR, baterka při nepoužívání sport fci skoro měsíc. Cena rozumná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už je vybráno a tady se to zvrhlo v kecy o využití, taky napíšu.

Mě je vnutil zaměstnavatel, peníze bych za hodinky nedal :D Řekl jsem tedy, že jim dám šanci a když mi nebudou vyhovovat, tak je vrátím. Beru si je jen do práce a automaticky přepínám telefon na vibrace. A musím přiznat, že jsem si na ně zvykl a jsem za ně rád. Klidně v nich vrtám průrazy skrz stěny a stropy, pak je jen opláchnu pod vodou a život jde dál. Ale už teď vím, že až nebudou, tak si svoje kupovat nebudu. Takové ty kecy "Je třeba vstát a protáhnout se..." jsem prostě vypnul, nastavil jsem si jen upozornění, které chci vidět (v mém případě volání, SMS, mail, WhatsApp a budík). Jediné co mi opravdu chybí jsopu ty platby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, nastavení je důležité aby to dělalo jen co má. Já jen nenašel smysl toho všeho a notifikace nějak nepotřebuji. Proto jsem se i na další nastavení vykašlal. Prostě někdo tomu přijde na chuť a někdo ne no. Ale není všem dnům konec 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem bez hodinek ani ránu, ale potom ho postupně nahradil mobil, ale teď už třetí rok používám smart hodinky a po vyzkoušení jse přišel na to, že je ideální aby byly od stejného výrobce jako mobil. Takže galaxy Watch to řeší a funguje. Vše tam mám a jediné co mi chybí je NFC, které tam sice je, ale u nás bohužel k ničemu.

Jinak včetně HF funguje spolehlivě. Nevím proč ten program na sport nezná sjezdové lyžování, ale není to to hlavní.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, minimaxa napsal:

V tom případě je to trotl, který je neumí používat. Moje jsou synchronizované s mobilem a pokud na mobilu nastavím "letadlo" nebo "nerušit" tak hodinky prostě udělají to samé. Lze to mít zapnuté, nebo vypnuté. A předpokládám, že když jdu na jednání, telefon přesně takto odstavím...

Jebze je spousta lidi, ktera si jen ztlumi vyzvaneni, ale aby o nic neprisli, tak to maj aspon na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • brixtr changed the title to jaké chytré hodinky, a jejich využití?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...