Jump to content

Co Vám dnes udělalo radost

Recommended Posts

Posted (edited)

Musím se podělit o můj včerejší zážitek, který mi ve finále opravdu udělal radost. 

Jak psáno jinde, v úterý proběhlo zásadní rozhodnutí a objednal jsem novou sedačku do Medvědího brdlohu. Objednávce ale předcházelo několik upřesňujících dotazů v chatu na stránkách, na které mi ale večer nikdo neodpověděl. Později večer se mi už v klidu povedlo odpovědi na mé otázky dohledat a tak jsme sedačku nakonec objednali. Po dokončení objednávky přišla Hela s tím, že - když už k nám stejně tu sedačku povezou - by bylo dobré ještě objednat matrace do postelí, o jejichž výměně taky dlouho debatujeme. Tak teda druhá objednávka - ouha, nejde přiřadit k původní a tak znovu 1500 za dopravu... 

Ráno jsem volal na centrálu JENA / OKAY a dozvěděl jsem se, že opravdu neumí sloučit objednávky, ale že je obě stornují a já si udělám novou - kompletní. Tak tedy jo.

Sotva jsem objednávku dokončil, volala mi nějaká slečna, že je z prodejny ve Štěrboholech a že se k ní dostaly mé večerní dotazy z chatu, jestli tedy mám stále o sedačku zájem a že mi je ochotna všechno vysvětlit. Tak jsem jí stopnul s tím, že už jsem si informace sám dohledal a sedačku jsem právě objednal přes e-shop. Na to mi slečna sdělila, že mi může nabídnout slevu, pokud celý nákup zruším a nakoupím přes ní ve Štěrboholech. No nebudu napínat - sleva nakonec byla cca 4000 Kč a to jsem na chodníku nenašel ani nepamatuju. 

Edited by Medvěd
  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mě dnes udělali radost všichni mí přátelé, kamarádi, rodina a hlavně moje skvělá přítelkyně, kteří si vzpomněli a popřáli k mým dnešním narozeninám a také že jsem se opět projel s kamarády na kole.  

Jééééé dneska toho bylo.... ale spíš taková škodolibá radost.... Ale jednu jako vypíchnu... Žáci moji dneska všichni pochodovali ve vestičce a s trojúhelníkem 50m..... jako nepíchli sme, al

Mě dělá radost, že se každé ráno vzbudím a vedle sebe mám moji skvělou přítelkyni, že mám skvělého syna, že mi ještě slouží zdraví, že mám dobrou práci s pravidelným příjmem a v neposlední řadě i že m

Posted Images

Konečně pod mrakem... to vedro už bylo hrozný... 🤣🤣🤣 úplně spálená od sluníčka a začal mi vynechávat větrák.... 🙈🤣

Hele radost jo....? Asi před 8mi lety sem nakoupila dlažbu... a jako člověk zapomene za tu dobu, co jak myslel a tak.... a vyšlo to .. i se soklama... 😃👍 mám radost, že sem před 8mi lety nebyla debil... 😂

Bylo hezky tak jsem naložil kola a zítra je vezu na přezouvání

Výměna podběhů přehodit kola,vyměnit olej a filtry,tak sem to do poledne připravil do auta, ráno jen to odvýst a bude konečně hotovo, houser trochu nadával ale snad už by mi mohl dát pokoj

Edited by vendelinek