Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co Vám dnes udělalo radost


Medvěd

Recommended Posts

Návštěvník

@Milan+ Však v pohodě ale už říkáš, že máš upravenou mapu 🙂 Jinak přece aby auto jelo, nemusí být jen kvůli tomu že chci na cestě závodit. Je to prostě jiná charakteristika jízdy. To je ale jedno, nechtěl jsem řešit jestli turbo ano nebo ne, jestli je špatně nebo dobře. Zaujal mě jen důvod že to nebrat kvůli poruchy. To dnes nemá přece cenu u přetechnizovaných aut řešit. Každý ať má co chce. 

Jinak ad Mazda, ta k nám turbo nedává kvůli emisím. V zahraničí lze koupit Skyactiv 2,5 s Turbem a panečku to ano, to je pecka. Kdyby se tu prodávala, asi bych dnes Peugeot neměl. Bylo by to 50:50

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapa tam je ta co se přestala dávat kvůli eko a ceixs se asi rok nenabizelo,tak je tam původní,ale je to hlavně kvůli spodku,vrch mohl jít na nějakých 175 oslů. To jemapa Mazdy

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek - jsi tu celkem dlouho, na to aby jsi chápal základní pravidla. Děkuji
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já musím potvrdit co se všeobecně píše (v souvislosti s výkonem motoru a jízdou), byly doby kdy sem byl na chajdě za hodinu a 95% řidičů byli chuji, co jezdí jak penzisti, neumí uhnout, když chci předjíždět a výsledek byl ten, že jsem přijel vynervovaný a z auta šel kouř 😂, jak šel čas, tak sem se zklidnil, jedu tam o půlhodinu déle, ale vystoupím a jdu posekat zahradu, žádné nervy, klidek--asi se k tomu poznání musí dospět nebo co :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@ozzy56 Tak i když se netajím že mám svižnou jízdu rád, tak tohle je trošku extrém. Vždy jsem chtěl aby auto "jelo" v první řadě kvůli např bezpečnému předjíždění. V dnešní době přeplněných cest kamiony se to prostě hodí. Jezdit takhle na krev je nesmysl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vagi napsal:

@pavelu96už víš, na co jsem narážel. Zaměř se prosím na všechny stejně :super

Uvědom si, že tady nejsem 24/7 nonstop a neaktualizuju si stránku po každém příspěvku. Pokud Ti něco vadí na mé dobrovolné práci a dovolím si tu třeba pár hodin nebýt - můžeš si stěžovat u vedení Peugeot Clubu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím jestli zrovna radost ale jsem rád že mi už po včerejší injekci na K19 trochu ruka povolila, včera když sme jeli domů brnělo mi celou rukou jak když sem napojenej na 220v a dneska byla těžká a nedalo se na ni sáhnout, konečně teď k večeru už trochu povolila,tak snad zejtra už bude dobrá a dneska se trochu lepší vyspim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si své řeknu právě teď. 

@vagi začínáš mě celkem srát...

Můžu tady zveřejnit seznam desítek lidí, kterým jsem psal SZ ohledně citování předchozích příspěvků včetně Tebe. A jenom Ty jediný máš evidentně problém s tím, že jsem si dovolil Tě upozornit na dodržování pravidel.

Pro Tvé tvrzení, že si "vybírám vyvolené" a nechávám je citovat předchozí příspěvek jsi nepředložil absolutně žádný důkaz. 

Ukaž mi konkrétně, koho tady diskriminuji a na koho se "zaměřují"? Tvé neurčité vyjadřování a obviňování mě vytáčí do červenýho...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Řešit BANy a dohadování ve vlákně Co mi dnes udělalo radost, to lze opravdu jen u nás v klubu 🤣 My jsme prostě originál. Chlapi nechte toho, dejte si po čuni, po pulce a v klidu. Vždyť je dnes tak hezky 😉🍻 Nejsme přece emimino 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celej tejden veselej... zkoušky úspěšný, roadshow, včera sraz... ráno koukám už mi vykoukly první lístečky bazalky... 🌱🌱🌱😊😊😊

A najednou tohle 😠 u starejch pák a dlouholetejch uživatelů fóra řešit "citaci předchozího příspěvku".... ??? To snad neeeeeee........ chlapi, ty vole dávejte si na to bacha... 🤨 Modi maj jasný instrukce..! :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Úkol zněl jasně? 🤣

Hmm ale takový BANán na měsíc... Toho času volného , více práce uděláno, manželka by furt nemrmlala že do toho čumím 😁 Sice by se mi asi třásly ruce ale poznal bych svět kolem sebe 🤣

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@minimaxaTak to bych mohl alespoň pořádně všem vynadat a spojit příjemné s užitečným ne? 🤣 Nevím proč jsem cítil v kostech, že mi to hned někdo nabídne a dokonce jsem tipoval i tebe 🤣

Edit : Jinak NEEEEE! NECHCI! 😁

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...