Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co Vám dnes udělalo radost


Medvěd

Recommended Posts

před 23 minutami, Péťa napsal:

Dnes mám ohromnou radost, oba kluci se dostali na všechny obory, na které se hlásili :D:super Je to velká úleva. Teď už jen zvolit školy a obory, kam pošlou zápisové lístky.

soucitim a zaroven zavidim neb vim ze oba kluci budou na internatech 😁

(rodice teda musi byt hrozny sfine 🤣)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to nikoho na pežotforu nebude zajímat, ale dnes z Opavy jsem to rozjel na 160 a mám z auta opravdu dobrý pocit--nic nevibruje, žádný velký kravál uvnitř, auto sedí v pruhu, všechno OK :super, cesta zpátky podle předpisů se spotřebou 5.7 na sto, to taky není špatné u 1.6 benz. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi udelala radost moje Mazda 3, ve meste bere jen 11 litru 🤷, ale hlavni je, ze jsem nasel zbytak stuku a tim dodelame s adrajem horni cast kuchyne na chalupe, mezitim se bude chladit soudek, a ja mohu spradat plany ny rekonstrukci dale. Oprava strechy nad vstupem na baraku doma je taky podepsana, tak se bude realizovat, ted uz jen zbyva ta nova kulna, zbyva jen vykopat a udelat zaklady. Uz zbyva jen az klesne zlato, dobre nakoupit.... 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nas soused ze zimniho klouzani, i letniho srazu v Mladych Bukach :), jmenuje se Bukáček, oslovujeme ho Buky. Je podruhe vdovec, loni mu umrela partnerka a letos  bohuzel taky, tady vime, ze zavadila o draty a bohuzel ji to upeklo. Tak zustal Buky na ty 4 potomky sam :( . Drzte jim palce 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...