Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co Vám dnes udělalo radost


Medvěd

Recommended Posts

Guest Petr 3008

V pondělí byla žena na očkování první dávkou Pfizer a protože nám druhá dávka již časově nevycházela s plánovanou dovolenou, kterou jsme museli posunout trochu dopředu, obrátil jsem se dneska na očkovací centrum v Písku s prosbou, zda by šlo druhou dávku trochu urychlit.  Setkal jsem se tady s dnes již nebývalou ochotou a vstřícností  👍.  Všechno zařízeno a přesunuto k naší spokojenosti.  Takže Očko Písek velká pochvala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 5. 2021 at 19:18, Medvěd napsal:

To je krásný, ale 10000 Kc je taky porce peněz 

10 000 Kč je sice porce peněz ale některé nářaďové značky za takové peníze prodávají jen prázdné vozíky.  A když by jsi se podíval po specializovaných eshopech a poskládal si ty sady vercajku jako jsou v tom vozíku tak se dostaneš třeba na cenovku o polovinu vyšší a furt se to válí někde po stole takhle ve vozejku je to nádherný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PéťaJak můžeš toto srovnávat? Je to technický skvost. Multipla je popelnice. Podívej se z jaké doby Strela je a co tehdy jezdilo 😉 Chápu ale že si děláš jenom srandu. Snad 😁

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Vena garážmistr napsal:

10 000 Kč je sice porce peněz ale některé nářaďové značky za takové peníze prodávají jen prázdné vozíky.  A když by jsi se podíval po specializovaných eshopech a poskládal si ty sady vercajku jako jsou v tom vozíku tak se dostaneš třeba na cenovku o polovinu vyšší a furt se to válí někde po stole takhle ve vozejku je to nádherný. 

Ale to já přece nepopírám. Když to má někdo k obživě nebo rád něco kutí s kvalitním vercajkem jistě si i takovou sumu sám před sebou obhájí (a určitě se dá solidní vercajk pořídit i za mnohem vyšší cenu). Ostatně jako u každého zboží 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, HanysR napsal:

@Péťa... Multipla je popelnice. 

Myslím, že minimálně dva (vlastně se mnou tři) klubáci by s Tebou v tomhle pohledu dokázali úspěšně polemizovat. 

Tím ale nezlehčuju rekonstrukci STRELY a jsem zvědavý, jak často bude jezdit "s lidma" 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MedvědVšak já taky netvrdím že mám patent na vkus a že mám vždy pravdu. Je to jen názor a s mým pohledem nic nezmůžu. Praktická stránka je věc jiná samozřejmě. Jestli jsem někoho urazil tak se omlouvám, každého věc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...