Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co Vám dnes udělalo radost


Medvěd

Recommended Posts

Musím se podělit o můj včerejší zážitek, který mi ve finále opravdu udělal radost. 

Jak psáno jinde, v úterý proběhlo zásadní rozhodnutí a objednal jsem novou sedačku do Medvědího brdlohu. Objednávce ale předcházelo několik upřesňujících dotazů v chatu na stránkách, na které mi ale večer nikdo neodpověděl. Později večer se mi už v klidu povedlo odpovědi na mé otázky dohledat a tak jsme sedačku nakonec objednali. Po dokončení objednávky přišla Hela s tím, že - když už k nám stejně tu sedačku povezou - by bylo dobré ještě objednat matrace do postelí, o jejichž výměně taky dlouho debatujeme. Tak teda druhá objednávka - ouha, nejde přiřadit k původní a tak znovu 1500 za dopravu... 

Ráno jsem volal na centrálu JENA / OKAY a dozvěděl jsem se, že opravdu neumí sloučit objednávky, ale že je obě stornují a já si udělám novou - kompletní. Tak tedy jo.

Sotva jsem objednávku dokončil, volala mi nějaká slečna, že je z prodejny ve Štěrboholech a že se k ní dostaly mé večerní dotazy z chatu, jestli tedy mám stále o sedačku zájem a že mi je ochotna všechno vysvětlit. Tak jsem jí stopnul s tím, že už jsem si informace sám dohledal a sedačku jsem právě objednal přes e-shop. Na to mi slečna sdělila, že mi může nabídnout slevu, pokud celý nákup zruším a nakoupím přes ní ve Štěrboholech. No nebudu napínat - sleva nakonec byla cca 4000 Kč a to jsem na chodníku nenašel ani nepamatuju. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně pod mrakem... to vedro už bylo hrozný... 🤣🤣🤣 úplně spálená od sluníčka a začal mi vynechávat větrák.... 🙈🤣

Hele radost jo....? Asi před 8mi lety sem nakoupila dlažbu... a jako člověk zapomene za tu dobu, co jak myslel a tak.... a vyšlo to .. i se soklama... 😃👍 mám radost, že sem před 8mi lety nebyla debil... 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo hezky tak jsem naložil kola a zítra je vezu na přezouvání

Výměna podběhů přehodit kola,vyměnit olej a filtry,tak sem to do poledne připravil do auta, ráno jen to odvýst a bude konečně hotovo, houser trochu nadával ale snad už by mi mohl dát pokoj

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak teď mi velikánskou radost udělal nový seriál na Netflix se jménem Nevina. Konečně má někdo dobrý vkus a hlavní roli hraje 508 SW GT Line v modré Celebes. Nemůžu se vynadívat, paráda 😍😍😍

20210504_173334.jpg

20210504_173433.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...