Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co Vám dnes udělalo radost


Medvěd

Recommended Posts

tak dneska mi udělal radost výsledek bitvy s tím zeleným skřetem z Alzy po měsíci přetahování jsem dobojoval a dnes mi vystavili dobropis na celou částku za rozbité zboží. A veřejně slibuju že od nich už nic kupovat nebudu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Péťa napsal:

Neboj, bude vedro, že budeme nadávat a těšit se na ochlazení ;)

Zatímco na zimu nadávám pravidelně a možná rok od roku víc, nepamatuju si, kdy bych nadával na léto a teplíčko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je ideální 20 - 25 C, ale i s 30ti C si umím poradit líp než s  -5 C (snesu i jakoukoli teplotu nad 10 C, kór když je sluníčko. 

Ale zase -5 nebo -10 C bez sněhu je mi příjemnější než +2 C s bílým humusem

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na léto jsme připravení od loňska, do všech obytných místností byly umístěny splitové klimatizace, takže bude kam zalézt. Ale bazén se dal využít (díky umístění pod Ještěděm ) se dal využít cca 8 dní za rok. Tak teď to snad bude aspoň o pár dní víc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme multisplit, takže jedna venkovní a pět vnitřních se samostatnou regulací a ovládáním přes wifi. Super i na topení v přechodném období.

Ale léto díky tomu je skutečně k nezaplacení. Máme černou střechu a ložnice v podkroví a bylo tam k nedýchání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...