Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co Vám dnes udělalo radost


Medvěd

Recommended Posts

Mě dělá radost, že se každé ráno vzbudím a vedle sebe mám moji skvělou přítelkyni, že mám skvělého syna, že mi ještě slouží zdraví, že mám dobrou práci s pravidelným příjmem a v neposlední řadě i že mám Peugeot klub.. :super

Je toho víc, co mi dělá radost, ale teď už to stačí ať mám taky něco napříště. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Berkoff napsal:

@Berkoff se už vrátit nechce, protože už se vrátil :D A za pomoc díky @Shrek ovi :) Pežotům zdar :)

Tys tu evidentně nebyl nejmíň 2 roky... 😃 na Schreeka to asi úplně nesváděj... 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, HanysR napsal:

Já bych po Práglu po dlouhé době klidně potrajdal 😁

Navštívit nějaké hifi studio, poslechnout pěknou muziku a hurá zpět na venkov :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mě dneska udělalo radost, že sem se mohla vyspat... a vstávala sem až ve 12:30 ..... :D pak mi udělalo radost, že u souseda rozkvetly sněženky - něžný posel jara... 🥰
No a nakonec právě teď mi udělalo radost.., že sem našla ve sklepě eště jednu flašku portugala od Víti.... :D tak hezkej večer... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radosti bylo dneška dosti až až,korona nekorona,jeli.jsme k babičce na kávičku odpoledne po obědě a sešla se.nam.tam.cela rodinka,dcera s kunama a tím svim píchavcem😀tak bylo rušno,už se mi po nich docela stýská,teď už asi měsíc vytvářím obědy jen výjimečně a trochu jen tak pro sebe a.maminu

Zítra určitě něco dobrýho vymýšlím a nesmí toho být moc abych se.zas.neprezral😀

 

 

 

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme si udělali radost TRIPPERováním v okolí Palmovky. Překvapil mě park s neotřelým výhledem na Prahu za Libeňským zámečkem a nedaleký kostel, o němž jsem neměl ani tucha. Taky mnou otřásla neskutečná proměna místa, kde jsem se v roce 1986 poprvé stal zaměstnancem. Dílna, kde jsem dělal a celý objekt dílen Dopravního podniku je srovnán se zemí, na jeho místě stojí a staví se úplně nové objekty.... Totéž potkalo i přes ulici ležící objekty Českých loděnic, kam jsme chodívali na obědy - tam vyrostlo několik obytných domů s luxusními byty - Pavel hned viděl jednu zajímavost spočívající ve faktu, že jsou to možná jediné byty v Praze, kam se dá dojet i lodí (by mě zajímalo, co budou dělat, kdyby znovu přišla povodeň). 

Byl to zajímavý výlet 

IMG_20210313_145748.jpg

IMG_20210313_152400.jpg

IMG_20210313_153432.jpg

IMG_20210313_152233.jpg

IMG_20210313_152241.jpg

IMG_20210313_145855.jpg

IMG_20210313_153832.jpg

IMG_20210313_163606.jpg

IMG_20210313_152214.jpg

IMG_20210313_150054.jpg

IMG_20210313_152147.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde ty jsi pražák😂  Libeňský garáže přestali fungovat po povodních kdy se přestěhovali na kopec do Hostivaře a a celej ten areál tam se začal bourat dobře 3-5 roky zpátky. hodně dlouho tam zůstával stát samotný komín ale nejsem si jist jestli i ten nakonec neustoupil moderně. 

Jo a mě udělalo radost že jsem se dvě noci po sobě vyspal bez kraválu zvenčí včera jsem toho kocoura co mi tu řval pod okny vykázal patřičným způsobem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...