Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co Vám dnes udělalo radost


Medvěd

Recommended Posts

tak já dnes našel nástupce, za takové 3 roky si umím představit, že budu mít Toyotu, podle rčení Japonec nakonec 😉, auto je tak akorát, motor 125 koní na tu velikost postačuje a cena přes půl milionu je slušná :myslim, navíc auto se mi líbí

https://www.garaz.cz/clanek/stylova-a-prakticka-toyota-yaris-cross-prichazi-na-cesky-trh-21006293

Upraveno uživatelem Péťa
Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@PéťaAle prosím tě, turba se dělají nevím jak dlouho a co? To se řeší jakoby to hořelo na každém autě. Pokazit se může na autě cokoli, to bys mohl jezdit navždy v Žigulu. To už vážně dnes nikoho nezajímá aby to i slušně jezdilo? Pokud člověk bude jen přemýšlet co se může vysypat, asi by si auto raději kupovat vůbec neměl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak to samozřejmě souhlasím. Jen někomu vadí benzín že se musí vytáčet motor. Atmosféra se musí držet v otáčkách ještě mnohem víc pokud to není vysoký objem. To by se mi prostě moc nelíbilo no... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, HanysR napsal:

Kvůli tomu aby ti neodešlo turbo? 😯

Proč? Na cesty po městě to nepotrebuji a cesty kolem 200km to dává v poho,mám mapu odlaďenou na 150poniku a jede to hodně dobře. Turb jsem si užil dost,třeba Uno 1,3 Tie,byly tu dvě,Fuego ,to bylo snad první turbo kde byl karbec,Ulysak ho má,dnes v mých letech nepotřebuji závodit na silnici,proto si člověk zajede na okruh,no a další turbo je v Kaipanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...