Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co Vám dnes udělalo radost


Medvěd

Recommended Posts

Návštěvník

Tak já to bral celé jako legraci ale pokud by opravdu @vagidostal BAN tak je něco špatně. Vždy se chová slušně a za pár nějakých hloupostí... Že si nesedí s nějakým dalším členem je prostě život a víc bych to nehrotil z žádné strany. Že by něco opakovaně porušoval si opravdu neuvědomuji. Nechápu kam až to může zajít kvůli pár nesmyslům 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, HanysR napsal:

Řešit BANy a dohadování ve vlákně Co mi dnes udělalo radost, to lze opravdu jen u nás v klubu 🤣 My jsme prostě originál. Chlapi nechte toho, dejte si po čuni, po pulce a v klidu. Vždyť je dnes tak hezky 😉🍻 Nejsme přece emimino 😁

Ty znáš svého "kamaráda" @vagi víc než já, třeba brání Tebe? Protože nikdy neodpověděl na přímé otázky  - na koho se zaměřuji?

Možná je tady souvislost s tím, že se našim hokejkám nedaří, protože mě napadne vždy, když prohrajou...:myslim

Každopádně s těmito hovny končím a každá další zmínka bude odměněna červeným...

A to mi dnes udělalo radost a nejsem :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@pavelu96Proč píšeš slovo kamaráda v uvozovkách? Ano, je to kamarád a co je na tom. Je tu spousta jedinců kteří mají k sobě blíž. Jestli sis všiml, tak jsem se pokud vím @vaginezastal ani jednou, dokud se neřeší BAN protože to už je moc. Jinak že by se zastal mě netuším, dokonce i já jsem se ho ptal o čem je řeč. Nemám k tomu dál co říct, jen mě mrzí rozpory a BANování za nesmysly. Víc ti k tomu nepovím. 

Končím s tím 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 3. 2021 at 15:36, Medvěd napsal:

Pozitivního toho kolem nás není mnoho a přijde mi, že hlavně v poslední době je toho dobrého čím dál míň. 

Toto téma jsem "okoukal" jinde a myslím si (a přál bych si), že má na to, aby z něj časem bylo jedno z těch mnohastránkových vláknech. 

A z čeho tedy mám radost? 

...... 

Myslíte si, že stále diskutujete v duchu, kterým jsem jako zakladatel vlákna myslel, že by se mohlo ubírat? 

Rodost z toho, že někdo dostane BAN asi není zrovna ta radost, o které by to mělo být. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Škoda dobrého Rumu, ten bych vypil samotný a to víno bych dal Pražákům :D:D  Tak to tady funguje :D

(to je vtip, ne že se nějakej ten Pražák urazí)

Jen si blábolte.... nám Pražákům ste vy Moraváci u pr......... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

(to je vtip, ne že se nějakej ten Moravák urazí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...