Jump to content

Co Vám dnes udělalo radost

Recommended Posts

Pozitivního toho kolem nás není mnoho a přijde mi, že hlavně v poslední době je toho dobrého čím dál míň. 

Toto téma jsem "okoukal" jinde a myslím si (a přál bych si), že má na to, aby z něj časem bylo jedno z těch mnohastránkových vláknech. 

A z čeho tedy mám radost? Paradoxně z toho, že jsem mohl utratit 1200,- Kč za parkování v Praze 7 na další rok. Došlo k tomu ale tentokrát pouze přes internet, tzn. že jsem v noci jen vyplnil požadavek a ráno mi z úřadu do mailu přišla faktura, kterou jsem uhradil. Ještě loni jsem musel jít na radnici, mít s sebou VTP od auta (každý rok zas a znova) a čekat tam desítky minut ve frontě. Dnes jen asi 10 minut sedění u PC a hotovo (ani ten VTP jsem nemusel přikládat, úředník si sám v databázi ověřil, zda auto dané RZ opravdu mám na sebe napsané). 

Za mě super a jen tak dál 

Edited by Medvěd
  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dnes mám ohromnou radost, oba kluci se dostali na všechny obory, na které se hlásili Je to velká úleva. Teď už jen zvolit školy a obory, kam pošlou zápisové lístky.

Dnes mi urobilo radosť toto za 380 eur bez dph 😁

Mě dnes udělali radost všichni mí přátelé, kamarádi, rodina a hlavně moje skvělá přítelkyně, kteří si vzpomněli a popřáli k mým dnešním narozeninám a také že jsem se opět projel s kamarády na kole.  

Posted Images

Největší radost mi udělalo, že @HanysRnašel k večeři řízek, že @vagikoupil Ravenol, že @vendelinek měl super knedlíky, že @radim.1008nechodí spát hladovej, že krtek pořád stávkuje, že jsem přežil dnešní den  a  hlavně, že @Medvědzaložil tohle vlákno, protože se konečně dozvíme něco pozitivního.

:super 

Krásnej nápad Medvěde.... 🙂

Mě včera udělalo radost, že se mezi nás chce vrátit @Berkoff... :) i když osobně ho neznám, ale to vetšinu tady... 😅 Taky mi včera udělal radost žák.. Prej se mě bojí, ale má mě rád, protože sem prej taková správňácká... 😄 Další super mega radost včera - dorazil po skoro víc jak měsíci balíček.. lehce to upravím a budu rozdávat radost dál.... 😃 na to se moc těším... :) No dneska mi udělalo radost, že nemusím do práce... a mohla sem do teď spát.... 😂😂😂 a zítra už vím co mi udělá radost, ale protože to bude asi už od rána s flaškou, tak vám to rači napíšu teď... zítra totiž taky nejdu do práce... od rána budu udit maso..... 🤤

před 3 hodinami, Weri 605 napsal:

Hele tenhle ne.... 😂 on totiž málem projel stopku a úplně se krčil na sedadle a kryl si hlavu... 😂😂😂 jak kdybych ho snad někdy mlátila nebo co...? 🤣🤣🤣

Třeba mu připomínáš jeho matku. 😂 :papa