Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Router


Radek Hurvajz

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tak nakonec je všechno jinak. Nějak mi chyběli nějaké funkce, ale bez toho by se to asi dalo přežít, ale signál wifi byl mirně horší než z Archeru C6. Tak jsme koupil ještě ASUS RT-AC68U s tím že po vyzkoušení jeden vrátím. Dnes jsem byl vrátit ASUS RT-AC85P protože signál z AC68U je asi +10db na stejné vzdálenosti oproti AC85P. Čumim jak pero z gauče, jsem si myslel že vyšší čislo = vyšší řada a asi nee. Navíc funkcí na monitoring sítě, kolik teče do každeho zařízení a z něj nebo historie webů, měření atd. je tu nepočítaně, což u AC85P nebylo, tím líp.

Jo a uváděný WAN port na webech jen 100Mbps je nějaký chybný udaj, nebo inovovali, protože tady se WAN tváří jako 1Gbps

Takže až ted snad budu spkojenej.

No a ještě bonus, sice byl dražší ale Asus má u CZC cashback za registraci, tak to bylo další plus.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

koukni na tohle https://cs.cyborgdb.org/amplifi-hd-home-wifi-system-1139

Prodává se už asi 5 variant.  Vybereš si podle rychlosti, počtu portů na routeru atp.. 
Máš vyřešenou solidní bezdrátovou síť i řízení přes aplikaci z mobilu.
Pokud tedy nechceš investovat do dospělejšího UniFi.
Zapomeň na věci jakou jsou Aušus, nebo Miktotrik.  To je pro lidi s pevnejma nervama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem spokojenej, jak jsem psal, na hraniční vzdalenosti mam ted +10db WiFi signal než předtím, a možnosti v QOS jsou super, zda se že to i funguje, ale ještě uvidimě co bude potřeba doladit.

Jen časový pásmo psalo že je špatně nastavený, musel jsem dát GMT 0 aby byl čas OK, a dnes mi na Hotline ASUS potvrdili že je tam chyba a už se chystá oprava.

Jinak standardne denně 8 - 16 zařízení a zatim jede vše bez keců

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...