Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid Executive


gronholmm

Recommended Posts

..mno... dekuju pekne  2litr  120 kW na 2 tuny pohotovostni .. :D .....  Ccku by slusel aspon 3litrovej 6tihrnek... .. ale dobre uz bylo...   ...ten 9tikvalt to nejspis trochu zachranuje ...  ..aspon pocitove..  ...protoze muj novy Rifter to tim 8mikvaltem od Aisinu do tech 110 km/h taky docela slusne maskuje, ze tam ty kone nejsou (pulka ve srovnani s mym Galaxy)...  ..ale od toho kila dal a na dalnici uz pochopitelne ten Rifter moc nejede....  ..Galos ma tesne pod omezovacem na 3jku 150 km/h, na 4ku 190 a jeste ma 5 a 6 ...   podle GPS je omezenej na 235 km/h....

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvědnazor akceptuju,  akorat premyslim v čem je nafta to úplně nejlepší. Kdyz vezmu ze plus je spotřeba, tak co dalšího je u ni tak super. Zvuk je hrozný, hlučnost příšerná, smrdí to a když uz jsou filtry tak to i tak nevoní tak jako benzin. O tom jestli je naftak oproti klasicky atmosféře dražší na servis se uz vůbec nedá mluvit. A jako bonus ti benzin v zimě nezmrzne 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@gronholmm 🙂 no my právě ten zvuk milujeme, a moc nám to oproti benzinu voní  😂 a ten jízdní projev se nám taky moc líbí, to je prostě nádhera 😂😂

To je normál, každý to má prostě jinak.  Já taky s benzinem nejsem schopnej jezdit,  ale nehaním nikomu nic a nikdy jsem neříkal, že něco benzinové je špatné 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mno já jsem zase celej život zarytej benziňák, jen teď u Riftera prostě silnější motor než ten mazutovej 4hrnek není.... ....a vyhazovat za auto 3 míče taky nepotřebuju. Na blbnutí mám motorky a na letišti letadla......nebo jsem se jezdil potápět.... Zábavy je hafo... ...a na sociální status *neumím psát slušně* pes.... ...soused by si ta AMGcka mohl dovolit koupit skoro všechny a dokonce naráz... a ezdí posledním Golfem.... ..stejně potřebuje tak akorát po městě...  :D. ....na dovolenou léta letadlem nebo si pujcuje vyladěný obytko, když jo moc chce řídit sám....

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...