Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307


dzupinajan8

Recommended Posts

Není třeba se rozčilovat , on by i poradil , ale už v prvním příspěvku si byl upozorněn na to , že si napsal málo informací o autě a o závadě . Co takhle napsat VIN a co té závadě předcházelo ? 

Tím , že si napsal , že je to diesel , tak si okruh trochu zúžil , ale furt nic moc . Jestli to z tebe poleze , jak z chlupatý deky , tak tu budeme hodně dlouho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za blbé kecy, ale dokiaľ o tom aute dokopy nikto nič nebude vedieť, tak ťažko ti asi s tým problémom pomôže. Namiesto toho že si napísal že to diesel, si už mohol rovno napísať aj o aký motor ide, či si už skúšal niečo meniť, merať, ako točí štartér, čiti to robí stále alebo iba keď je zima, aký systém dopravy paliva to má (podtlak, pretlak) atď, proste takto je to iba veštenie z kryštáľovej gule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, KFW... Tuhle raketu jsme koupili v 206 sw. Neumím si představit jet tím v 307 xD To i ta 1.6i s 4q automatem je raketa, a že s manuálem ten motor krásně jede. Ale jak jsem zvyklej na 2.0i, tak mi to stejně přijde pomalý. Nicméně mě zajímá, co z tazatele ještě vyleze za info... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, VojtouNerCZ napsal:

co z tazatele ještě vyleze

Se obávám, že už toho moc nebude.... :roker

A jinak 405 1,4 taky dobrý.... Ale já bych jí klidně klofnul do práce a zpátky....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...