Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

po zahřátí,chcípne


josef d

Recommended Posts

Zdravím,mám problém ,když je studený motor,tak nastartuji,krásně to chytne ,motor běží,všechno v pohodě.Když to jedu projet,tak všechno funguje,jak má,jakmile se to ohřeje na 80st.,tak to chcípne a nejde nastartovat.Pak musím počkat,až to vychladne,a zase to v pohodě nastartuji.Dneska jsem to zkusil nechat běžet jen na volnoběh,od studena to běželo cca25min.a pak to zase chcíplo.Zkoušel jsem odpojit čidlo teploty , podtlaku a nepomohlo.Myslíte,že by to mohlo být teplotním čidlem(je tam dvoupinový zelený),nebo něčím jiným?P206 1.4 benzín 55kw.Na diag.je bez chyb.

Upraveno uživatelem josef d
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu.Zaměřím se na snímač kliky,ten svazek zkouknu,ale tomu nedávám moc šancí,protože to opravdu chcípá úplně pravidelně v závislosti na teplotě.Pak už asi ta ecu.Orig. diag. bohužel nemám.Na vačce jsem žádné čidlo nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vačce je čidlo přímo nahoře u vačkového kola ;) 

1.4 není nijak složitá, tam toho není tolik co by mohlo být za problém... ještě by to mohlo být teoreticky skočený.. ale to by zase nemělo výkon za jízdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno.Vyměnil jsem čidlo kliky a už je to v pořádku.Díky ChouLu za radu.Jen tak ze zvědavosti jsem ho ohmicky změřil,tak za studena to mělo cca 500 ohmů a když jsem ho pomalu zahříval horkovzdušnou pistolí,tak za chvilku tam byl přerušený obvod.Snad to někdy taky někomu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...