Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Chrome android - vypnutí pásu karet


MJSytic

Recommended Posts

Nevíte prosím někdo, jak se nadobro zbavit této pro mě otravné funkce "seskupování karet" ve spodní části prohlížeče? Když to před 1/2 rokem přišlo, jako něco bez čeho nemůžu žít, tak jsem si to vypnul. Bohužel to teď vypadá, že už to nepomáhá. Doufám ale, že to jde vypnout někde jinde, ale nevím kde :nevim

Screenshot_20210306-102700~2.png

Screenshot_20210306-102740.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já to nechápu ale nic takového tam nemám a funguje to úplně standardně. Musel jsem se na to podívat protože roky používám Samsung Internet Browser 

1. Screenshot Mobil mód 

2. Screenshot Tablet mód 

Vše se chová jako vždy a nic jako ty tam nemám 🤔

Screenshot_20210306-113424_Chrome.jpg

Screenshot_20210306-113509_Chrome.jpg

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic A nezobrazí se Ti ta lišta po otevření druhé stránky rozklikem z první zobrazené stránky v liště? 

Je to prostě funkce nového konceptu správy karet. Novou kartu přidáš do seznamu otevřením Nové karty a když se rozklikne odkaz z třeba druhé karty tak se nová karta přiřazuje k druhé... není to moc složité? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že se to takhle otevře samo. Vypozoroval jsem, že je to pravděpodobně u odkazů, které jsou nastaveny na "otevírání v novém okně" (viz. např. Peugeot banery na fóru). Ale dříve se mi to prostě otevřelo jako další okno v kartách. Tohle mi nevyhovuje, proto bych se toho chtěl nějak zbavit :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já tomu nerozumím že mi to nedělá ani když klepnu na banner na fóru. Prostě to nejsem schopen nasimulovat. Teď jsem si uvědomil, že mám nastavených 920 dpi v systému tak jestli to není tím... :myslim

Screenshot_20210307-110344_Chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...