Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vysavač na popel - zkušenosti


Jirkap

Recommended Posts

Já už 6tou topnou sezónu používám jakýsi Asist.... Má tedy jen takový ten pytel, takže první puštění po vysypání musím udělat venku, ale pak už je to dobré.... Saje velmi silně až do té doby, než se popel dostane na úroveň tangenciálního vstupu do nádoby, pak utuchá.... Podle toho poznám, že musím vysypávat.... Akorát už tam mám třetí hadici.... Používal jsem ho i coby "průmyslový vysavač".... Měl jsem totiž 2x Makitu z půjčovny a když jsem koukal na vyúčtování, tak za cenu 5ti půjčení bych měl nový Asist.... Tak jsem to zkusil a plně vyhovoval :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem při čištění kotle použil tento, co máme dole ve sklepě. Má uvnitř ten pytel, jako filtr. Ten po vysátí sazí vyperu. 

https://www.vercajk-pardubice.cz/POWX308-Separator-vysavac-20l-1-200W-POWERPLUS-zaruka-3-roky-d54572.htm?gclid=Cj0KCQiAyoeCBhCTARIsAOfpKxhC90vt_m_Xep5IpcNviAUqKhARm9thKEBE3s0m8tpmnlQqOHbB9WUaAr_oEALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy, tady se to rozjelo 🙂 tak zatím nejlepší recenze je od @gronholmmco se týká poměr výkon/cena. 

Jinak na sklo používám již taky Kittfort Čistič skel krbů a kamen a když je málo špinavé,  jen kus novin a maximálně jemný popel 🙂

Topím https://www.waldera.cz/produkt/drevene-brikety-valec/ , protože dřevo není kde skladovat. Spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...