Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot_405_unik_chladiacej_kvapaliny_do_kabiny


malorob

Recommended Posts

Dobrý deň,

ďakujem.

Dá sa to opraviť doma v garáži? Diely by som asi zohral cez net, ale i to, čo všetko musím rozobrať  a či nie sú potrebné niejaké špeciálne nástroje.  Dúfam, že nemusím rozobrať celú palubovku.  Kľudne by som sa uspokojil i s odstaveným okruhu, kúrania ako takého, aj to možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus použít "hledání".... Možná tu někde bude info o tom, jestli kvůli výměníku musí dolů palubka..... Ještě záleží, jestli jsou obě trubky výměníku jeho součástí, nebo jestli se dají sundat a vyměnit jenom "O" kroužky.... Každopádně budeš muset kouknout pod palubku.... Vyřadit výměník jde samozřejmě také.... Sundáš obě hadice k topení v motorovém prostoru hned za přepážkou kabiny a propojíš je nakrátko vhodnou trubkou.... A nebo obě trubky zaslepíš, ale to nevím, co to udělá....

Samozřejmě po jakékoli manipulaci s chladícím/topným okruhem je nutné odvzdušnění!

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto se mi stalo presne u me stare 405 ky. Mel jsem rezebranou celou palubni desku vcetne vnitrniho radiatoru. Ja to ale tipuju na tu dvojici plastovych trubek, co vede od motoru prave do toho vymeniku ve stredu palubky. kdyz kouknes od motoru, uvidis, kam to vede. ze strany kabiny se k tomu dostanes, jak vlezes pod volant... ta dvojice trubek je uchycena pres tesnici O krouzky jen malym sroubkem. me to teklo tam. rozebral jsem to, ususil a odmastil, nacpal tam silikon a utahnul a od te doby v pohode. myslis ze cela palubka snad dolu nemusi, pokud to je v tech trubkach

 

 

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše longstarr , taky už jsem to u sveho měnil, objednal jsem celé nové trubky protože moje (asi puvodní) byly rozpadlé a proto začalo téct , přibližně 500kč nové trubky myslím 
a dá se tam dostat od řidiče, od pedálů . Z motorového prostoru odpojit hadice (doporučuji poté trubky stříknout WDčkem nebo nějakým jiným mazadlem protože jsou trubky vedeny skrze průchodku do kabiny a ta se pak blbě dává zpátky , taktéž stříknout při montáži aby trubky dobře prolezly.

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...