Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zesilovač + zapojení


VojtouNerCZ

Recommended Posts

Ahoj. Jelikož integrovaný zesilovač mého nového android rádia stojí slušně řečeno zanic, a disponuje pouze MONO výstupem na subwoofer, se kterým si můj sub nerozumí, rozhodl jsem se jít cestou zesilovače. Aktuálně se moje audio soustava skládá z tohoto rádia, subwoofer, přední repro, zadní repro. Zalíbil se mi tento zesilovač. Zapojení napájení a řídícího vodiče je mi jasné. Jen mě trochu matou vstupy zesilovače. Moje rádio disponuje celkem 5 RCA výstupy (PP,PL,ZP a ZL reproduktor a dále MONO subwoofer). Že je potřeba zapojit PP,PL, ZP s ZL na vstupy subwooferu, to je mi také jasné, ale netuším, k čemu je na zesilovači vstup na subwoofer. Je potřeba také zapojit RCA subu z rádia do zesilovače, nebo ne? Stačí tedy pouze ty repráky na vstup, a subwoofer dále jen na výstup zesilovače? (samozřejmě počítám s tím, že budu tahat z výstupů i kabely k repro co je ve dveřích). Nikdy jsem zesilovač nezapojoval, tak než se do toho pustím, rád bych, aby mi to někdo potvrdil :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

https://sk.med-auto.com/ladenie/schema-pripojenia-subwoofera-a-zosilnovaca-k-radiu.html

skus pozriet toto

ak mas slaby vystup z radia asi ti to nebude co platne, ak nemas cince na zosilovac, mal by byt prevodnik high/low z repro na zosilovac.
Vystup zo zosilovaca na subwofer.

Je toho ohladne zapojenia dost na nete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...