Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Medvědí čtyřistapátá


Medvěd

Recommended Posts

Těsně před svatbou jsem se rozhodl ukončit činnost firmy, prodal VW T4 (dodnes fňukám) a začal jsem se poohlížet po něčem na normální ježdění. Původní favorit byl VW Passat B4 TDI, ale kdybych ho koupil za tehdy běžných cca 150 000,- Kč, už by mi nezbylo na svatbu. No a tu se na fóru objevil inzerát Krmyho, že prodá svou 405ku 1,9 SRDT Break, že za ní chce 75 000,- Kč a když jsem se mu ozval, neměl ani problém mi jí přivézt do Prahy na prohlídku do servisu s tím, že mu buď uhradím náklady na výlet, nebo jí koupím. Na prohlídku jsem pozval Oddieho a ten zjistil nějaký drobnosti (čep na nápravě, brzdy ...) co trochu shodily cenu a já auto koupil. 





100_2015.thumb.JPG.89a1dff0d563f0d41428fdb2a1ab4db1.JPG100_1940.thumb.JPG.2a4036021e26e70f58eeea795ffce750.JPG100_1995.thumb.JPG.aa5086359637111eb5733351b7635f3f.JPG

Tohle auto jsme měli asi dva roky a zlobilo daleko míň než 309ka. Bezprostředně po koupi jsem pořídil stejné hliníky jako jsem měl na 309ce (tuším se jim říkalo "kanáldekly") + jsem nechat pokovit zadní okna. To nebyla zrovna chytrá úprava, páč se s nima v noci fakt hodně blbě parkovalo

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...