Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vetešnictví u Sytiče - epizoda 2


MJSytic

Recommended Posts

No koukal jsem, že těch Eeeček je docela mraky typů.... Ale ten, co mám doma má RAM ve výklopném slotu.... Už jsem to měl jednou rozebrané a koukal jsem, jestli tam narvu 2GB z Aceru, když jsem do něj dával 4GB.... Bohužel to záměnné nebylo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 3. 2021 at 12:04, MJSytic napsal:

PC Intel C2D 5700 3Ghz, 2+2GB RAM DDR3, 500GB HDD 7.200 sata, NVIDIA GF8800GTS, W10 HOME (upgrade z W7)

Tady bych chtěl alespoň 500,- za práci + v případě dohody tam můžu přidat v ceně 64GB SSD a na něj aktuální W10.
Pro "platící" členy nechám za odvoz.

Asi budu mít zájem, jsem platící :-D To SSD by se hodilo - ale pokud by jsi za to nějakou korunu chtěl, tak to pochopím, když s tím budeš mít práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 3. 2021 at 18:53, Hafity napsal:

No koukal jsem, že těch Eeeček je docela mraky typů.... Ale ten, co mám doma má RAM ve výklopném slotu.... Už jsem to měl jednou rozebrané a koukal jsem, jestli tam narvu 2GB z Aceru, když jsem do něj dával 4GB.... Bohužel to záměnné nebylo....

Tak jsem se konečně dokopal k tomu, abych juknul na RAMku v tom Eee.... Je tam:

 

ASint DDR II 1GB-800

SSY2128M8-JGE3B

 

Ta zmiňovaná 2GB z Aceru souhlasila velikostně, ale byl jinde zámek (zářez).... Je jedna z těch RAM 2GB a pasovala by :myslim  V tomhle už se moc neorientuju.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...