Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střešní nosiče pro výbavu Active bez podélných lišt


Bican

Recommended Posts

Zajímám se o 2008 a narazil jsem na to, že nemohu najít příčníky pro výbavu Active bez podélných střešních lišt. Podélné lišty jsou ve výbavě Allure a nedají se objednat zvlášť..

Řešil jste to někdo?

Díky,

Radovan

Upraveno uživatelem Bican
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bican changed the title to Střešní nosiče pro výbavu Active bez podélných lišt
Guest Petr 3008

To jsou nové výbavové specifikace, takže nyní podélné střešní lišty pouze pro Allure.  Pokud plánuješ časté využití, je určitě vhodné se nad Allure zamyslet, je to určitě lepší než dodatečné střešní nosiče. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je těžké pochopit, proč si v KONFIGURATORU nemůžu vybrat a zaplatit hagusy, když k nim není potřeba žádný el. svazek atd., prostě se jen našroubují na lince a hotovo :roker (karoserie je stejná)

ale hagusy se montují shora, neměl by být problém je koupit v autorizáku a namontovat, jen to bude dražší :myslim, obrázek v SB by pomohl...

jinak já mám auta s hagusama, přestože je nevyužívám, bo tam byly od novoty... 🙈 (třeba já bych při koupi hagusy zrušil, kdyby to šlo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motogpmania díky za tip. Nemohl jsem to nikde najít. Já to využívám dost často. Jsme čtyři a pes. U prodejci mi bylo sděleno, že nejsou.

Navíc mi tvrdili, že na auto do výroby bych mohl čekat 6 měsíců. Takže asi budeme fungovat letos ještě se starým autem (Alfa Romeo 147).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...