Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot Partner


Dýdý

Recommended Posts

Kdysi dávno v dřevních dobách jsem si schovával dobré manžetky z různých vadných kuláků a zachraňoval jimi dobré kuláky.... Také škodovácké a žigulácké leckdy pasovaly.... V nejhorším případě jsem prasklinu slepoval lepidlem na autoskla.... Samozřejmě pokud byla manžetka jenom prasklá, a ne zpuchřelá.... Ty doby už jsou dávno pryč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO obávám se že jako ND to pořídit nepůjde. Pokud je jen prasklá a máš jistotu že jsi na to přišel za včasu tak ji zkus slepit jak píše Hafity ale pokud tu jistotu nemáš tak udělej celé rameno nebo to nech být až se to projeví může to trvat x měsíců nebo do první STK .  Osobně když už bych se s tím babral tak bych prohodil rameno i u svého auta u zákaznického bych o tom ani nepřemješlel.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manžeta je na hadry.Ale tím autem jezdí manželka a ta v současné době najezdí tak 4000km za rok.Tu výměnu ramena chci jenom oddálit.Nejlíp na neurčito.Všechny náhradní díly z vraků jsem buď rozdal nebo vyházel.Tak se budu muset podívat na vrakoviště a z něčeho to vyndat.To měla být poslední možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...