Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rifter 1.5 BHDi AT8 Long - GT Line (96 kW, 7 mist, Cuprite, Grip Control, dodatecne i WEBASTO)


BubakGS

Recommended Posts

...no tak přiznávám porážku. Nedám to. Budu s tím muset k těm borcům od Webasta, ať si to rozmontujou a vymění mi pojistku oni. Takže bacha - při dodatečné montáži Webasta se pak nedá dostat k pojistkám. Veškerá kabeláž a řídící elektronika topení je narvaná před pojistkovou skříní.  Zrenovoval jsem několik auto i moto veteránů, dělal jsem i mechanika rallye teamu v Historic A1 ... ...ale tohle nedám.... ...jdu se zdunit do knajpy....

Peugeot + Webasto versus Bubák = 1:0 pro francouzsko-německý team.... 

IMG_20210723_194458_copy_640x480.jpg.be5d19c42be0db8f02fa760d2ffa5b91.jpg

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...už jsem zase střízlivý.. ..ale jako mě to teda pěkně s.e.r.e.. ..to je prvně v životě, kdy mě auto až takhle dostalo... 😀 ...tvl, dělá tady machra a nevyměnil si ani pojistku ... 🤣. ....to je zase ostuda..😀

 

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nedostanu. Je to komplet zastavěný těma věcma od Webasta.. ..naprosto dokonale utěsněný. Ani bokem od hřídele volantu to nejde. Ty pojistky auta jsou totiž ještě pod takovým bílým plastovým deklíkem. Tam se nedostane ani Copperfield.... A demontovat  to Webasto úplně ven si nerisknu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no tak se mi Webastaci nevysmali. Ze se tam mam (az pojedu kolem) stavit a pojistku mi na pockani vymeni. Pry jsou ty pojistky i bez Webasta dost na py.c.u pristupne a montaz Webasta to akorat cele definitivne dorazi - je to navic pochopitelne homologovana a Peugeotem schvalena montaz .....  ..a ze jsou radi, ze jsem se jim v te instalaci sam nakonec nevrtal...... :D

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..po aktualnim updatu multimedia jednotky je system auta dokonce krapet rychlejsi a MyPeugeot se mi zacalo pripojovat lepe....  A Peugeot taky zacal konecne posilat odkaz ke stazeni licencniho klice a samotneho update spravne s https prefixem....  ...samotny update je ale furt hrozna onanie u nastartovaneho auta  :D   ...jinak aktualne najeto 7.200 km a dlouhodoba spotreba se srovnala na cca 6,5 l / 100 km ... coz na muj svizny styl jezdeni neni vubec spatne....  ... dokonce si auto ani nevsimlo, ze jsem na kouli tyden tahal 4 kola na nosici.  Zatim jsem s autem celkem spokojeny. 

update.png

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...