Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rifter 1.5 BHDi AT8 Long - GT Line (96 kW, 7 mist, Cuprite, Grip Control, dodatecne i WEBASTO)


BubakGS

Recommended Posts

...tak jsem si ten jeden plast určený k reklamaci spasování u dealera spravil sám. Jak je teď hustej  pařák, tak ten plast nad bočním oknem v kufru změknul tak, že jsem ho popadl, natáhl a zacvaknul zpátky do držáku. Někdo při montáži chvátal a uprostřed to nenasadili.

IMG_20210616_163517.jpg

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jinak mam evidetne kliku (podle prispevku k jinym autum), protoze krome toho jednoho plastu kolem kolecka volice prevodovky mam Riftera spasovanyho fakt dobre. Jen spekuluju - protoze se tyhle dodavky vyrabi i pro Toyotu (a ta ma fakt drsnou kontrolu kvality na samostane QA lince), je mozny ze tem autum tam venujou vetsi peci pri montazi nez jinde...

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..mno, po dalsich vecernich pruletech pres CR po dalnicich muzu prohlasit, ze ta nizko letici krabice na boty je priserna mucholapka .... ...tolik hmyzaku jsem zadnym autem v zivote neulovil, jako Rifterem za vikend. Jeste se mi nestalo, abych vecer po 200 km na dalnici musel zastavit na pumpe a umyt okno, protoze jsem uz nic nevidel....    ... a vcera jsem skoro 3 hodiny drhnul jen predek, abych to odhmyzil ..... ...🙄

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..tak jen doplnim info k AdBlue i sem, at to nezapadne...  ..vcera na me v Rifteru vyskocila hlaska  "Nedostatecne mnozstvi aditiva v systemu chranicim zivotni prostredi" s odpoctem,  ze zbyva jeste 2400 km.  ... mam uplne nove auto, najeto ted teprve 3.744 km.  Psal jsem email svemu prodejci (Auto Grobar  Decin/Novy Bor - mohu je doporucit) a dnes rano mi volal zpatky, ze auta s EURO 6.2 maji spotrebu AdBlue podle rezimu (a ja hodne jezdim po meste) klidne az 3 - 4 l na 1000 km - zvlast se syrovym motorem. A i kdyz rikal, ze z vyroby by teoreticky melo prijit AdBlue plny, tak to tak nebyva. Navic pry auto varuje opravdu hoooodne dopredu, takze mam zachovat klid a jak to bude hlasit, ze zbyva AdBlue na min jak 1000 km tak to nekde doplnit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..včera s naftou na Benzině v Táboře směrem na Pelhřimov i první tankování AdBlue při  4267 najetých km. Vešlo se 14,6 litru do cvaknutí pistole. Naprosto v pohodě, novější Benziny už mají stojany AdBlue pro osobáky a funguje to v pohodě. Člověk natankuje naftu a pak AdBlue a zaplatí to najednou. Holt jsem z výroby  v autě asi neměl AB plné.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... po prvnim tankovani AdBlue, zadne problemy. Blizim se k 5.000 najetych km a i prumerna spotreba zacina padat pod tech 7 ....  .... motoru taky trochu pribyvaji sily, mimo dalnice do tech 120 km/h ted uz zatahuje docela pekne... ...pocitove mnohem vic, nez bych od 1.5tky tedy cekal...    ..ohledne spasovani auta, jsem nakonec preci jen nasel drobnost...  .....bocni prave soupacky vpredu nahore po zavreni asi o pul centaku vystupuji nad obrys auta....  ..snad to taky pujde nejak rozumne doladit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

@ozzy56 Aháááá, proč sto neřek hned? :potlesk

Dnes jsem cestou do práce dorazil nějakého vrabce co sestřelil Fodr Kuga přede mnou a přesně na roh levé lampy - budu to muset něčím umejt... Co používáte na hmyz a mrtvý ptáky ? :aut (Viagru nemyslím) :super

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...příště WEBASTO jedině rovnou z fabriky... ..pokud bude nějaké příště..... ...jako namontovaný je to všechno parádně, to jo. Tvl, ale jak tam mám teď lovit tu jednu zas.ra.nou pojistku od zásuvky z kufru, to fakt nevím....

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...