Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

207 sw, 2007 1.4 70kw vti diagnostika p0014


Jozefik

Recommended Posts

Zdravíčko už dlhšiu dobu mám problém z dia kde hádže chybu vačku, po premeraní je jeden aj, druhý senzor ok, už som z toho na prášky, raz svieti kontorlka raz nie ťah auta je stále rovnaký len zvuk sa mení keď kontrolka svieti

Chyba je P0014,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož krom origa bylo starline jedinej kdo nabízí i vačkové kolo, tak kdoví co to vůbec je :( 

Ušetřil pár set a pak se mu tam dala celá nová origo sada, protože nemůžu dát záruku na rozvody, kde nevím, zda se vůbec dodržel technologický postup. Garáž od toho samozřejmě dala ruce pryč, když pán místo k nim jel ke mě... takže ho to suma sumárum vyšlo na krásných 22 tis.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa
Souhlasim, prodavaji to pod svoji znackou. Ale beru to tak, ze oni jsou pod tim podepsani, stejne tak Febi a dalsi podobny znacky, kteri taky vlastne prebaluji a i neco sami vyrabi, vice ci mene.

@ChouLu
To jsem snad jeste nevidel, starline vanos :D To museli shanet nekde na ebay nebo nevim kde. A ze je to napadlo menit, normalne ty kola jen tak neodejdou jako u starych bramboráků bývalo. A bordel se tam taky nedostane pres sitko na solenoidech. To jsem resil u KIA, ze do vanosu vletela spona a sekl se vanos v zakladni poloze, ale stacil rozdelat a vycistit a toci se dal v motoru...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...