Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otočná konzole sedačky


Bronnsky

Recommended Posts

Dobrý den, neobjednával jste si náhodou někdo TUTO otočnou konzoli pro sedadlo spolujezdce? Tento týden mi dorazila (dle výrobce je dělaná přímo pro Traveller/Spacetourer atd.) a docela bádám nad montáží, tak bych byl docela rád, kdyby se někdo podělil o fotku s namontovanou otočí. Je mi jasné, že se musí montovat pod posuv sedadla, ale překáží tam nahoru prohnutá základna uchycení sedadla (viz.foto). Jediné, co mě napadá, posadit tu otoč na nějaké podložky (ale možná spíše na nějakou dostatečně vysokou pásovinu) , tak aby byla posazená nad to prohnutí. Přemýšlím správně? Díky

IMG_20210226_153817.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bronnskyono to asi půjde, ale bohužel každý cm změny výšky polohy sedačky je dost poznat na komfortu. Nevím jak to napsat, ale prostě si pak člověk připadá v tom autě divně, nenatáhne nohy nebo je naopak moc vsyoko vůči palubovce a spodní hraně bočních oken. Kdysi jsem laboroval se sedačkou do dodávky, takové komfortní Recaro a utrefit dobrou výšku se mi podařilo až na třetí pokus. Pokud jsou ty sedačky obě dvě výškově stavitelné a nemíváte je v nejnižší poloze, tak těch 4-5cm snad pak bude v pohodě, jinak bych ale tušil problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvůli upevnění sedačky tě může vyhodit z STK (když si všimne),  nemůžeš si sám vyrobit něco z pásoviny (jeklu), co zvedne sedačku atd., podle mě nějaký díl ještě chybí, vše musí mít certifikaci, poptal bych se u výrobce otoče :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tahle placatá otoč tam zřejmě pasovat nebude. Dělá se prohnutá otoč, ta by tam měla pasovat bez úprav co jsem zatím tak četl. 

Tihle "domácí" výrobci k tomu nejspíš homologaci mít nebudou. Jak to pak řeší na STK nevím, ale já do Ducata kupoval originální otoče co se montovali ve výrobě a taky na nich nic není (štítek, homologace, nic). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel jsem to spíše tak, že když technik na STK leze do auta a všimne si nějaké konstrukce pod sedačkou, která tam nemá být, může být problém, u té origo otoče, která je připevněna na původních šroubech tohle nehrozí :myslim, protože určitě už pár takových otočí viděl na jiných vozech, dnes to má origo snad každý karavan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...