Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Filtr slov


Péťa

Recommended Posts

Filtr se neustále ladí, doplňuje a mění. Nemůžeme po něm (tom filtru) chtít, aby byl dokonalý. Jasně, název města by filtovat neměl, ale chybička byla opravena. Nevidím důvod, proč kvůli jednomu filtru propadat trudomyslnosti. Ale i proti ní naštěstí existuje lék:

 

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jestli ten filtr ladíte stylem, že odstraňujete "chybyčky", tak to se namůžeme divit, že ten filtr funguje, jak funguje......................... za mě je to také naprostá H O V A D I N A !!!!!!!!!!!!

PS: myslím, že nastal čas povolat člena @StibTo :D :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi - jsou věci, ve kterých se neshodneme a oba to víme. Názor na "filtr" máme ale stejný (a to fakt nejsem z těch, co musí mluvit /psát jako kanál, ale souhlasím s p. Werichem (nebo Horníčkem?) , který někde řekl, že správně užité sprosté slovo text dokáže pozitivně nakopnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Scratch napsal:

no tak jestli ten filtr ladíte stylem, že odstraňujete "chybyčky", tak to se namůžeme divit, že ten filtr funguje, jak funguje......................... za mě je to také naprostá H O V A D I N A !!!!!!!!!!!!

Vidíš, a přitom tvoje příspěvky ten filtr nejvíce zdokonalují. A za to ti patří velké díky :papa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak já myslím, že to tady není forum pro děcka a někdy není nad to použít určité slovo protože k situaci prostě sedí jak zadel na hrnec a bez toho by to nešlo. Znám lidi kteří jsou jak dlaždič ale nějak mi to k nim prostě jde, protože to jsou super lidi. A kdo je vůl tak zůstane volem i s vytříbeným slovníkem. O tom to prostě není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, MJSytic napsal:

Vidíš, a přitom tvoje příspěvky ten filtr nejvíce zdokonalují. A za to ti patří velké díky :papa 

spis bych rekl, ze filtr degeneruji, protoze to akorat dela vic a vic nesmyslu a peachovin ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten filtr je tu proto, že některé rádoby drsňácké vyjadřování nepůsobí dobře na potenciální partnery, kteří se na naše fórum přijdou podívat, aby o nás něco zjistili, než s námi začnou spolupracovat. A já osobně jsem to slyšel z úst tří zástupců společností, se kterými jsem byl ohledně toho v kontaktu :nevim A to tu nejsem od toho, abych sháněl partnery... Co potom člověk, který těch firem oslovuje XX?
Jinak souhlasím s tím, že občas je sprosté slovo nenahraditelné. Ale pokud někdo napíše souvětí o dvou větách a filtr mu tam "vyhvezdičkuje" 4 slova, není to o tom, co říkal Werich nebo Horníček, ale o tom, že u dotyčného zamrzla mluva v pubertě :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sama nejdu pro sprostý slovo daleko.. Ano, v některých případech sprostý slova dodaj větě grády... Ale nechceme tu mít kanál.. Proto je filtr sprostých slov důležitý... Lehce se dá vše obejít . nebo - nebo *, takže lidi to aspoň učí přemýšlet než něco napíšou.. Nejde rozhodně o cenzuru... Pokud mod někoho napomene, tak k tomu má důvod.. a pokud ten dotyčný nehodlá akceptovat pravidla dál, tak dostane ban.. Nic nesrozumitelnýho na tom nevidím... Když budete v autobuse jíst zmrzlinu, řidič vás taky upozorní na přepravní pravidla.. když neposlechnete, vykáže vás ven... myslete si o něm co chcete, ale nadávat mu nemá smysl a přepravní řád kůli vám taky nikdo měnit nebude.. Mohlo by to třeba někomu umazat šaty, nebo upatlat sedačky :) prostě ta naprosto šlušná a nevinná zmrzlina, kterou milujou děti se tam konzumovat nebude a hotovo.... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MJSytic napsal:

Ten filtr je tu proto, že některé rádoby drsňácké vyjadřování nepůsobí dobře na potenciální partnery, kteří se na naše fórum přijdou podívat, aby o nás něco zjistili, než s námi začnou spolupracovat. A já osobně jsem to slyšel z úst tří zástupců společností, se kterými jsem byl ohledně toho v kontaktu :nevim A to tu nejsem od toho, abych sháněl partnery... Co potom člověk, který těch firem oslovuje XX?

no a kolik tech partneru tady je, i pres ten uplne uzasny super filtr? Nemeli bychom si tady zacit psat rovnou ve versich? Nebo zakazat slova jako autodily cardo, mro apod.?????? Bych toho partnera pak chtel videt, jak si napriklad koriguje automechaniky ve sve dilne :D  :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskutovat o tom s tebou, když dáváš na stejnou úroveň mluvu na dílně v "soukromí" firmy a psanou komunikaci na veřejnosti (ano fórum je veřejné místo), nemá moc smysl :nevim Moc partnerů tu bohužel není, ale třeba ten hlavní by se na nás s klidem vykašlal, pokud bychom s tímto něco neudělali. Navíc nemám pocit, že by ten filtr tak strašně omezoval běžné vyjadřování. Ano, občas se tam vloudí nesmysl, protože to umí filtrovat jak konkrétní slova, tak podobné tvary. A když se nějaké normální slovo podobá sprostému, tak ho to občas sežere. Ale proto na to stačí upozornit a chyba se opraví. Stejně tak, jako se opravila u Seredě apod. Bohužel, někdo začne vyšilovat a hulákat o cenzuře, než aby to v klidu nahlásil a podal podnět k prošetření :roll 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jako o ten filtr až tak nejde protože si myslím, že to nějaké omezení s kterým nejde žít není. Vyloženě mou osobu spíš trápí ta dnešní doba kdy se vše neustále hlídá, přikazuje, kárá... Jeden bonzuje na druhého atd. No nevím... Je moderní nadávat na komunisty a ještě pomalu třicet let za vše můžou oni. Přitom dnes člověk může říct pomalu méně než kdysi aby hned nebyl rasista, úchyl, xenofob atd. Já když jsem byl malý tak se mi řeklo Mlč teď mluví dospělí a bylo hotovo. Dospělý si mohl říkat co chtěl a já musel být zticha. Dnes se musí hrozně mluvit slušně, přitom děcka mají přístup k takovým věcem, že by kdysi na obrazovce nestačilo ani celé souhvězdí natož jedna hvězdička. Vše musí být na povrchu krásné a naleštěné aby si všichni mysleli jak jsme nóbl. Zase jako chápu, že jde o sponzory ale aby sponzor až tak diktoval jak se může a nemůže mluvit v komunitě? Myslím si, že vyloženě dobytek tu není nikdo a když ano, lze banovat i tak. Jde přeci jen o vnitřní pravidla která mohou být nastavena jakkoli.

A to neznamená že si na něco stěžuji nebo mi něco vadí, je to jen zamyšlení aby řeč nestála. Prostě svět se v prdel obrací. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...