Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bluetooth


Chuck Norris

Recommended Posts

Ahoj, zdravím, mám Peugeota 407 r.v. 2005 benzín se standartním autorádiem (teď nevím, jestli je to T3 nebo T4, ale je tzo tenzáklad s dipleyem, který se po chvíli začne rozsýpat). Chtěl jsem se zeptat, jak by se v něm dalo zprovoznit Blue thoot, prý se musí zezadu přidat ještě nějaký modul, případně něco povolit? Díky za odpověď  Norris

Upraveno uživatelem Chuck Norris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upravil jsem ti nadpis, ten tvuj odvozeny vyraz od toho spravneho byl divnej. Takhle je to spravně. :)

 

A jinak, každopadně musí být Bluetooth modul a povolený AUX vstup. Nebo jiné rádio.

Najdeš třeba tady - https://www.ahifi.cz/samotne-bluetooth-adaptery/

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zezadu radia. Ale do konektoru CD měniče se da zapojit jen přehravač USB (I když možna že dnes už to je i s BT), pokud chceš Bluetooth tak ten je do AUX vstupu a oboji se musi aktivovat přes diagnostiku. Pokud přes to chceš i  telefonovat tak musiš mit modul kterej to podporuje, celkem se tím zabývá člen @ChouLu  Tak vydrž snad sem napiše a poradí co pořidit.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad by to mělo nějak jít i pomocí tohoto modulu (je to origo BT, ale netuším, zda je to kompatibilní se 407 a s tvým rádiem). Nějak se mi to dostalo kdysi domů z CANový 307. Třeba to tady někdo osvětlí :) Kdyby to bylo s tvým vozem kompatibilní a pro tebe proveditelný ( a jestli jsem to ještě nevyhodil xD) nechal bych ti ten blázinec za poštu/vyzvednutí kdybys o to stál.
jednotka Peugeot Citroen 9665099680 - Uherské Hradiště - Sbazar.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Chuck Norris já mám v 406 modul yatour, mám verzi s bt takže si propojím mobil a můžu se za jízdy vykecávat bez nutnosti mít telefon u ucha :)

připojuje se jak píše Radek, zezadu místo CD měniče a pak aktivace přes origo dia,

Po vyndání rádia se podívej na označení které by jsi měl mít zezadu na štítku. Podle toho se pak koukni po tom, které potřebuješ :)

odkaz je jen pro upřesnění o co jde :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, VojtouNerCZ napsal:

Snad by to mělo nějak jít i pomocí tohoto modulu (je to origo BT, ale netuším, zda je to kompatibilní se 407 a s tvým rádiem). Nějak se mi to dostalo kdysi domů z CANový 307. Třeba to tady někdo osvětlí :) Kdyby to bylo s tvým vozem kompatibilní a pro tebe proveditelný ( a jestli jsem to ještě nevyhodil xD) nechal bych ti ten blázinec za poštu/vyzvednutí kdybys o to stál.
jednotka Peugeot Citroen 9665099680 - Uherské Hradiště - Sbazar.cz

Jo, to bys byl moc hodný ...Koupímn torx desítku a podívám se na to rádio a dám ti vědět, díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, HonzaZ napsal:

Pozor, na rádio RD4 v P407 je potřeba torx 10, ale musí mít v celé délce stejný průměr jako Tx10, jinak ho do toho otvoru nedostaneš.

Jj,já vím, dík...

před 12 hodinami, brixtr napsal:

@Chuck Norris já mám v 406 modul yatour, mám verzi s bt takže si propojím mobil a můžu se za jízdy vykecávat bez nutnosti mít telefon u ucha :)

připojuje se jak píše Radek, zezadu místo CD měniče a pak aktivace přes origo dia,

Po vyndání rádia se podívej na označení které by jsi měl mít zezadu na štítku. Podle toho se pak koukni po tom, které potřebuješ :)

odkaz je jen pro upřesnění o co jde :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 22. 2. 2021 at 19:11, VojtouNerCZ napsal:

Snad by to mělo nějak jít i pomocí tohoto modulu (je to origo BT, ale netuším, zda je to kompatibilní se 407 a s tvým rádiem). Nějak se mi to dostalo kdysi domů z CANový 307. Třeba to tady někdo osvětlí :) Kdyby to bylo s tvým vozem kompatibilní a pro tebe proveditelný ( a jestli jsem to ještě nevyhodil xD) nechal bych ti ten blázinec za poštu/vyzvednutí kdybys o to stál.
jednotka Peugeot Citroen 9665099680 - Uherské Hradiště - Sbazar.cz

Ahoj, tak jsem to své rádio zveřejnil, nevím, jestli to tam půjde...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...