Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Máme tu někoho ochotného od Prachatic?


radim.1008

Recommended Posts

Ahoj, našel jsem na sbazaru 306ku v barvě na díly. Akorát prodávající nekomunikuje. :bacha Zajímal by mě stav pátých dveří. :myslim V dobrém stavu, tzn. bez koroze bych měl o ně zájem. ;) 

https://www.sbazar.cz/dilyprachatice/detail/116323100-peugeot-306-na-dily-prachatice?utm_source=sbazar&utm_medium=email&utm_campaign=email-reply-confirm&utm_content=advert-link

Najde se prosím někdo? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já ty inzerenty obecně nechápu. Kolikrát jsem se snažil zkontaktovat člověka, který něco prodával. Velmi často nikdy nikdo neodpověděl, nevzal telefon, nereagoval na sms, email.

Vše toto se dělo na bazoši a sbazaru. Je to tam hodně svoloč (čest vyjímkám) a proto tam hledám co nejméně.

@radim.1008promine :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, MJSytic napsal:

A jak je to dlouho, co jsi jim psal? Jestli třeba týden a nikdo se neozval, tak ty vrata nemají a prostě ignor :nevim 

Právě, že týden. Celý týden žádná odpověď. Někteří aspoň odepíšou jednoslovně nemáme. Tyhle nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem takhle dopadl před zhruba 14ti dny.... Sportovní terminologií bych to popsal tak, že "jsem neproměnil 4 mečboly".... Odpovídací formulář u inzerátu, email uvedený v inzerátu, telefonát, SMS.... Nikaj nič.... Nechápu.... Přitom styl inzerátu byl nadprůměrný, žádná "dylynainzerce"....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Já už koukal včera a čekal jsem jestli se ti někdo ozve. Podle inzerátu jsou utajený dost, to úplně normální není. Vůbec nic mi to ale v Prachaticích nebo v okolí neříká. Nemám ponětí kde by to mohlo být.

Nedávno jsem něco honil v okolí Č.Bud a byla to katastrofa. Tam byl teda alespoň tel., takže asi 150 telefonátů, jasná domluva a na místě pak pochopitelně nikdo, zavřený vrata. Po několika pokusech se zadařilo a ten díl, který byl dle fotek a domluvy naprosto perfektní - kapota - nestála vůbec za nic. Ztracená fůra času.

Ale nechci strašit, třeba se ještě někdo probudí a ozve se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...