Jump to content

Recommended Posts

před 19 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Tak Kozel je dobrej, ovšem Starobrno tady piju běžně nepřijde mi nijak špatný, 

tato, jesli mi to strcis do huby, tak uz ti nikdy nedam pusu :D :D :D :D me starobrno tak nechutna, ale to i cerna hora, nebo ostravar enbo hlinsko a staropramen, strasny patoky...... neni nad desitku radegast, ta jedina drzi asahi beer chutove nad vodou.  

před 18 hodinami, Milan+ napsal:

Dneska už i to Starobrno se nechá,jen každé pivo má něco do sebe,pokud nemám na Plzeň,tak nekricim do světa,že je předřazena, doma si mohu dát Krakonoše za 12 z láhve,Radka za 19,ale když jdem s kámošema,tak mi nevadí ani Plzeň za 45.

tak to ti reknu uprimne, ze me teda Plzen za 45 (a to je jeste oproti Praglu levna) opravdu vadi. Nevidim jediny duvod proc mam s kamosem platit treba 60 kacek za pivo, kdyz si muzu za 25 dat toho Radka, nebo i 11 svijany strci uz bohuzel tu slavnou plzen do kapsy, a tech pivovaru je uz vice...., takze kdyz to shrnu, i kdyby byly dve hospody vedle sebe, jedna plzen za 45 a druha radegastovna s pivem za 47, tak pujdu do radegastovny.... :D 

Možná, že se Vám nebude zamlouvat můj návrh, ale navrhnul bych, aby byl srazový poplatek pro řádné členy (platící) například 50,-Kč. Není to tak vysoká částka (jako 100,-Kč) a navíc, by šla do naší klubové pokladnice. Je to jen můj osobní návrh.
  Jelikož pivo a ani alkoholu neholduji (nepiji), tak je mi jedno, jaké pivo se bude čepovat na srazu P-C. Jelikož jsem jihočech, tak jsem (nepijící) patriot značek piv, jenž se vyrábějí v jižných Čechách;).
Hlavní je, aby už ta ,,šaškárna", která je okolo covidu-19 skončila a vše bylo opět v normálu. Vždyť chybnost vyšetření na covid 19 je 60%, je opravdu podle mě dost velká. Sám jsem měl pouhý kašel, ale dle vyšetření jsem byl pozitiný a musel být v karanténě. Nechci nikterak zlehčovat současný stav, ale už to zavání politikou a byznisem. Jsou i závažnější nemoci (rakovina, HIV, Motýlí nemoc a mnoho dalších), ale ty jako by najednou nebyli.
Přeji všem, ať se jim nemoci vyhýbají a jsou zdraví, i když v současné počasí nahravá chřipce a nachlazení.

Snad nám letos vyjde sraz P-C. Držím palce.

před 2 hodinami, HanysR napsal:

@ScratchHlavně ten svůj názor na Ostravar neříkej nikde v Ostravě 🤣 Jen takové malé doporučení jinak pohoda 😁 Ale za Radegast máš malé bezvýznamné plus 🤣

Bydlim v hotelu veronika a chodim pres ulici na radegast, kdyz tam jsem 👍😉🤣