Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Návštěvník

Hele tak jako já dycky jedu všude jen kvůli jídla takže @Weri 605souhlas 🤣 To ostatní je jen bonus. Dobře, aby jste neřekli že jsem hnusně upřímný, tak tentokrát by byla výjimka a jel bych i kvůli lidem a lvounovi 😁

Ad sraz Chocerady, dalo se to čekat. Kdo si myslí opak tak je bláhový 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Klemoň napsal:

Počkej brouku - zatím jsem nepostřehl, že by na květnu někdo TRVAL . . .   jen jsme to brali jako náhradu za velký sraz . . . .  :papa

Špatná formulace.. 😅 myšleno tak, že zatim to navrhlo dost lidí.. tak pokud se na tom shodnem a dohodnem, tak ok... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

@HanysR jistě že je termín, bavíme se tady o náhradním programu místo srazu 14.-16.5. ;)

Tedy přesněji baví se tady o tom "oni" 😂

A já už taky něco na tento víkend mám...

 

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Do kina, ale třeba i na mši bude možné jít pouze s respirátorem, bez občerstvení. I svaté přijímání bude povoleno pouze do ruky, nikoliv do úst..

Pane Bože........... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 pardon.......... 😅

 

No a teď vážně... o hospodách se eště nikde ani nemluví... 😞 takže i dle vašich názorů teda sraz odpískam... Na podzim zase zkusíme Vánoční jak loni... 😅

No a toho lva půjdem řešit pod anketu... :) ať tu nemáme bordýlek... 😊 a anketu sem teď upravila.... :) tak si klikněte znova... :)

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 54 minutami, Weri 605 napsal:

I svaté přijímání bude povoleno pouze do ruky, nikoliv do úst..

Chudáci ministranti, přes ruku jim to vystydne 🤣🤣🤣🤭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Screenshot_20210423-070924_Samsung Internet.jpg

Bavíme se cca o 10. - 20. květnu..... že povolí takhle to ubytko, ale zákaz nočních akcí je naprostá vražda srazu..... takže je mi líto, ale

SRAZ JE ZRUŠEN.... už zase ...

snad se sejdeme u lva......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže tohle co slíbili to je slib od chytré horákyně oblečená, neoblečená učesaná neučesaná. Oni ano slíbili  že to nějak slíbí a tak to slíbili takhle. Jenže jako víte jak pro nás jsou to zrušené tři akce na které se těšilo xx lidí ale svým způsobem pořád jsme jen " nějaká banda bláznů podobných zájmů " takže pro nás ač jsou to tři akce a spoustu lidí to mrzí tak to chod té bandy nějak zvlášť neohrozilo ale ty hospody a hotely apod. ty jsou na pokraji propasti. Jasně že to nejsou jen hospody a hotely ale když to vztáhnu k těm srazům. Jako proč by hoteliér otevíral aby mohl jet na 25% kapacity a ještě aby tam měl drába kterej bude vyhlašovat noční klid jako na pionýrským táboře to se nemůže vyplatit jenže on bude muset otevřít protože když neotevře aspoň do takového režimu tak mu seberou ty podpory a nebude mít vůbec nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...