Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Informace jsou prakticky podobné jako loni, jen malinké změny tam budou hlavně v náplni programu..., :D dneska už mám ale zavřeno... 😂

uvidíme jestli nám to letos klapne... Datum si ale napište .. 🤩

Jako sama nechci dojet s chrchlem v neděli dom... Tak si držme palce ať jdou čísla dolů a můžeme se potkat... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to řikal takovej kudrnáč v telce:

"Je to jen dobrý obchod"

... až jim skončí nouzák, tak už nebudou moct krást.. lidi sou jim u pr... už od léta... Věřit můžu... přihlašovadlo zatím spouštět nebudu.., ale znát přibližnej zájem by bylo hezký... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k současnému celoevropskému dění kolem bacilu z nejotravnějších stává se bohužel už podruhé víc a víc těžko realizovatelným moje putování po Banátu. Pokud to s mou cestou opravdu dopadne blbě jak předpokládám a Váš sraz se oproti tomu uskuteční, je možné, že se přijedu podívat = mám to za dvěma buky. Nic ale neslibuju, Rumunsko bych preferoval 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o tom že pro některé jedince je tahle situace okolo bacilu moc dobrej byznys o tom už pochybují snad jen jedinci. Toho že se teď dohadujou jestli budou nebo nebudou prodlužovat NS si myslím není potřeba si všímat protože za tři měsíce se toho může změnit hodně. A ač jsem vcelku optimista tak se obávám že změny půjdou jen k horšímu.  Zatím teda předběžně mohu slíbit že pokud nebude kolize termínů s něčím důležitým (práce) tak bych se minimálně na čumendu pokusil se zastavit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Radek Hurvajz napsal:

No ja jen že lkdyž je na banneru tak by mohl být sponzor, pokud ale nechce tak bych jm reklamu zadarmo nedělal teda.

Neber to jako reklamu na pivo... sraz bude probíhat i v pivovaru... a kozel vás bude provádět vlastně skoro po celou dobu srazu... 😉 chápu, že ti nechutná (a nejsi určitě sám), a proto se na srazu čepovat nebude... 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Tak Kozel je dobrej, ovšem Starobrno tady piju běžně nepřijde mi nijak špatný, alespoň tedy 11°. Ale to maš takhle se všim, mě nechutná Březňák třeba.

Dneska už i to Starobrno se nechá,jen každé pivo má něco do sebe,pokud nemám na Plzeň,tak nekricim do světa,že je předřazena, doma si mohu dát Krakonoše za 12 z láhve,Radka za 19,ale když jdem s kámošema,tak mi nevadí ani Plzeň za 45.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak já to mám nejjednodušší protože poznám jen černé od světlého, pivo jak pivo, spíš mi záleží na tom jídle ke kterému to je 🙂

A sraz tak dopředu říct neumím ale lákat láká. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...