Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajímavá věc, vyhazov z STK


frcer

Recommended Posts

před 22 minutami, P607Olda napsal:

Mmch, technik má určitou kvótu. kolik % musí vyhodit, a určitě nevyhodí svého stálého pravidelného zákazníka.  To jsou dlouholeté zkušenosti.

Technik zadnou kvotu nema. To je proste nesmysl. Predpis nic takoveho neobsahuje. Takze jestli je tam pitomec s egem az na pudu, tak at tahne treba do prdele. A pokud nedela co ma a prekracuje svoje meze, ma okamzite odstat kapky pres nadrizene popr. nadrazene organy. Bez pardonu. Casem jsem se naucil, ze s takovyma ksindlama s "moci a pocitem, ze musi skodit" se jinak jednat neda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

To je tady zas chytrejch..... vem ten fén, nebo normálně stlačenej vzduch, vyfoukej to, dojeď na opakovačku a máš to vyřešený.
Rád bych vás viděl, jak děláte cirkus na STK hrdinové.
Když tady budeš o tom měsíc psát, tak ti to ještě propadně a půjdeš znova na celou technickou.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdila sem na stk do Říčan a bylo jedno ke komu sem šla..., prostě každej jen hledal a furt mlel a čekal debilní mařenu, co tomu nerozumí... co mu nacpe do kapsy prachy.... leda prd.... to auto bylo v pořádku... ale člověk se nesmí nechat.... a zkoušej to všude... prostě úplatky, aby přimhouřili očíčko... vím to o Březový, vím to Průběžný, o Černým Mostě.. a nedělám si iluze, že to někde bude jinak....

Poslední říčany sem projela s Rakvičkou, když jí bylo 6 let a ten dement mi řek, no pani já na ten protokol něco musim napsat, ono by to vypadalo blbě u šestiletýho auta, že mu nic neni..... osobně je mi to jedno, ať si tam napíše co chce, ale princip si každej domyslíte.....

Pravdu máš Oldo, že teď sem v klidu, ale přes 20 let stará 605 mi nikdy z těch Říčan neodjela s Béčkem.... a nikoho sem tam tenkrát neznala.....

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, Říčany.. Poslední zážitek zpřed Vánoc tam mám z evidenčky, kdy mě chtěli vyhodit, protože nebyli schopný najít ten vyražený VIN. Mě pro kontrolu při koupi stačila ta ostatní VIN (pod oknem, na štítku) a nenapadlo se mě zeptat minulého majitele. Tři technici mi pak rozebírali auto, než vyřkli, že pokud si to já nezjistím a jim neukážu, tak mi evidenčku nedají. Nezbylo než zavolat minulému majiteli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, kirkiz napsal:

Rád bych vás viděl, jak děláte cirkus na STK hrdinové.

 

tak prijed letos v kvetnu na TUV na cerny most, budu opet resit moc cistej decibelykiller a slepou odrazku, ten technik tam stale je a da se predpokladt, ze i bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří technici na STK jsou asi jako policajti.. Když budou chtít, něco si najdou a je na člověku jestli bude neznalej (nebo jen línej něco řešit) a zaplatí, nebo jestli bude znalej věci a bude se hájit :) Oni to často prostě jen zkouší, člověk se nesmí nechat. Já mám odzkoušeno že normální lidský jednání stačí aby roztál i ten největší mamlas a je pak klid.. Taky jsem při koupi narazil na evidenčce na technika, kterej mi jí nechtěl dát kvůli jiným rozměrům pneu. Nejdřív byl nekompromisní, po 5 minutách normálního kecání pak roztál, povykládal mi o lidech kteří na parkovišti před STK přezouvají z 20" na 16" plecháče aby prošli a v pohodě mi to dal :) 

Ale chápu, ne vždycky člověk ví co a jak a zalekne se.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Rikic339 napsal:

Někteří technici na STK jsou asi jako policajti.. Když budou chtít, něco si najdou a je na člověku jestli bude neznalej (nebo jen línej něco řešit) a zaplatí, nebo jestli bude znalej věci a bude se hájit :) Oni to často prostě jen zkouší, člověk se nesmí nechat. Já mám odzkoušeno že normální lidský jednání stačí aby roztál i ten největší mamlas a je pak klid.. Taky jsem při koupi narazil na evidenčce na technika, kterej mi jí nechtěl dát kvůli jiným rozměrům pneu. Nejdřív byl nekompromisní, po 5 minutách normálního kecání pak roztál, povykládal mi o lidech kteří na parkovišti před STK přezouvají z 20" na 16" plecháče aby prošli a v pohodě mi to dal :) 

Ale chápu, ne vždycky člověk ví co a jak a zalekne se.. 

samozrejme je to o domluve, ale i kdyz je clovek sebereflexni, tak kdyz mi pak technik rekne, ze mi to neda, kvuli odrazce a dcbkillerovi (jeste mel blby kecy o tom, ze jsem tu odrazku nejakymu cyklistovi slohnul cestou na stk (byl evidentne nasran, ze od minule kontroly, kdy jsem odrazku nemel vubec, tam uz neco mam :D ). Tak jsem se zeptal, zda to mysli vazne, pry ano. Tak kdyz jsem sel do cekarny, pockal, az me vyvolaji a rovnou jsem rekl, at mi zavola pana vedouciho, ze se s nim chci o necem pobavit. Nakonec vse vyresil nakup odrazky za 25 Kc, a informace, ze tohoto technika uz nechci u zadnyho svyho povozu videt..... je ale fakt, ze radsi asi pojedu do Brandysa, tam byli mily a ochotni, ne jako ty kuni xichty na cernaku......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby sme na technikov STK len nenadávali. 23.12., t. j. deň pred Štedrým dňom na technickej s bývalou 207 SW. Vôbec som netušil, že je od podvozku odtrhnuté celé výfukové potrubie až po tlmič vrátane. Tá dobrá duša auto pustila bez akéhokoľvek zápisu s tým, že si to mám dať čo najrýchlejšie opraviť. Podotýkam, že som nedával žiadne všimné. Asi v tom zohrali rolu aj blížiace sa Vianoce. Hneď na druhý deň som to nechal opraviť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Weri 605 napsal:

no pani já na ten protokol něco musim napsat, ono by to vypadalo blbě u šestiletýho auta, že mu nic neni.....

Jo, u svýho když jsem dal do kupy ručku a čep, tak mi aspoň aby se neřeklo napsal mírná koroze kabiny, abych neodešel z prázdnou xD Prostě 18 let starý auto, no. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pavelu96 napsal:

@VojtouNerCZ

Mírná koroze kabiny... :myslim xD

To už bylo dáávno vyvařeno, s támhle bych na STK nešel :D Bohužel to předchozí prase předemnou za to bralo heverem, no, výsledek si můžeme domyslet :D Teď už mám tu kapsu krásně novou a já to beru za nápravu. Ale díra to byla krásná, to musíte souhlasit xD 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...