Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajímavá věc, vyhazov z STK


frcer

Recommended Posts

před 21 minutami, HanysR napsal:

Jenže když se ohradíš a bude to ten typ člověka co to hrotí tak už si na té stanici neškrtneš. To je bohužel realita. 

Naštěstí je těch STKáček tolik, že najít tu normální problém není ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlhovky z důvodu bezpečnosti jsem ochotný pochopit ale buzerovat s VINem pod sklem, poslal bych ho k šípku. Moje auta je nemají a když se tam při výměně skla objevila tahla "bublina pro VIN", nechal jsem ji začernit, k nerozeznání od zbytku okraje skla. VIN pod sklem jsem tam neměl a jen by tam zbytečně svítila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, frcer napsal:

Dík za komentáře, zkusím tedy ten fén, jinak dostal jsem "školení" od toho nekompromisního technika že musí zkontrolovat nějaký tři identifikační znaky a z toho je právě to číslo na karoserii pod tim sklem(pro Pe.Tr) to nejdulezitejsi, a prý od letoška vyžadují i *vylepenej* idetifikaci štítek který tam naštěstí mám, staršího pana s felicii prede mnou upozornoval ze do priste bude požadovat i tento lepenej stitek kterej tam on neměl. To třetí už si ani nepamatuju jsem byl vytočenej do Běla😤

No a bude hůř ☹️

jeste během dneška přidám tu fotku zamlžení.

Na takoveto techniky si rad volam vedouci a chci to resit v cekarne pred lidma, naposledy jsem takhle resil prilis cisty decibelykiller na vyfuku motorky a slepou odrazku

před 1 hodinou, MJSytic napsal:

Já si myslím, že je to blbost - těžko tam může mít něco, co tam nikdy nebylo :roll Starší modely to měly přece na takových kovových štítcích, ne? Možná by technik potřeboval školení :bacha 
Na druhou stranu, 
alespoň budou mít reklamky kšeft: "Štítky s VIN na míru za výhodnou cenu" :aut :D 

tohle musi byt jasne specifikovano, myslim, ze treba mlhovky ci treti brzdova svetla se musela dodelavat

Před hodinou, HanysR napsal:

Jenže když se ohradíš a bude to ten typ člověka co to hrotí tak už si na té stanici neškrtneš. To je bohužel realita. 

Kdyz se ohradis, tak vedoucimu reknes, ze chces jineho technika. Prinejhorsim pujdes jinam a udelas jim spatnou reklamu. Taky potrebuji zakazniky. Ja treba jsem prestal jezdit na TUV Cerny Most, protoze tam jsou kreteni a radsi si zajedu o 20 km dal, byt tohle mam u baraku.....

před 46 minutami, MJSytic napsal:

Naštěstí je těch STKáček tolik, že najít tu normální problém není ;) 

tak tak :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to někdy připadá jako selekce starších aut (cca nad 10 roků) když je auto dobré, tak se vozí na takové administrativě a spoléhají na to, že běžný člověk ani pořádně neví, co vlastně platí. Jinak ve feli jsem ten štítek v kufru měl taky, ale bo mi tam zatékalo, tak štítek zmizel. A škodovka už prý tak staré auta vůbec neřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Milan+ napsal:

Toho fenu se vůbec neboj,pokud auto vyhrejes ,tak tohle je v pohodě, kámoš bez problémů leje teplou vodu v mrazu na sklo a neprasklo ještě žádné.

tak pod tohle bych se nepodepsal :bojim , ale každý svým pánem...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže co? Vrátit se tam a požadovat nový protokol s podobným zápisem, nebo počkat, až se teď oteplí a před koncem termínu zajet na opravnou? Já bych jim to kilo, nebo kolik za tu opravnou chtějí, nedal :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je regulérní dotaz na Dekru, která určitě pravidla STK, pokud ani tam neuspěješ, tak pak na ministerstvo :) ale že ti odpoví někdo z Dekry je podstatně pravděpodobnější, než z ministerstva...

Podle mě by bejval stačilo zavolat vedoucího STK... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, frcer napsal:

Tak kvůli tomuhle vzniklo tohle téma.

Jako u mě se v ničem technik nešťourá...., dostal by hned po držce.... 😂 ale dycky mi říká co a jak... a pak mrkne a dodá... : "ale to nemá přímej vliv na bezpečnej provoz vozidla...."

Myslím, že zamlžený vinko nezhoršuje třeba účinost brzd..... 🤔 nebo snad jo....? 😅

Hele to on se musí bát tebe, ne ty jeho.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri: tak mu s tím projdi. To se to mluví, když jsi od fochu, jezdíš tak každý rok s mnoha auty a s technikem se znáš.

Ale vážně, sedni do jeho auta a projdi přes jeho technika, se zamlženým VINem.

Jinak ti fandím, ale tentokrát píšeš z jiné pozice a nevžiješ se do pozice člověka, který jde jen jednou, na neznámou STK.

Mmch, technik má určitou kvótu. kolik % musí vyhodit, a určitě nevyhodí svého stálého pravidelného zákazníka.  To jsou dlouholeté zkušenosti.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, P607Olda napsal:

Mmch, technik má určitou kvótu. kolik % musí vyhodit,

Toto podezření jsem nabyl, když jsem jezdil na nedalekou malou STK, kde mě s Fokusem taky vyhodili kvůli kravině (nějaký čep :D) a stejný technik mi pak u Mercedesu šuplérou přeměřoval i kouli na tažném, jestli má stejný rozměr z několika stran a tedy je kulatá. Od té doby mě tam neviděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on ten technik je po nějaké době i psycholog-amatér :), moc dobře umí odhadnout, kde se dotyčný bude bránit a kde to pude těžko, znám člověka--chlapa--, kde vyřizování na úřadech atd. je na jeho manželce, bo ten chlap je xxxxxxxxxxx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...